رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهور قزاقستان و هیئت همراه: مشکل اصلی در قضیه اوکراین برنامه غربی‌ها برای توسعه ناتو است

تصویر

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

حوزه علمیه کهن و دانشگاه بین‌المللی قزوین ظرفیت بالایی برای همکاری با جامعه‌المصطفی دارد

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار معاون ارتباطات و بین‌الملل جامعه‌المصطفی گفت: حوزه علمیه کهن و دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین ظرفیت بالایی برای همکاری با جامع المصطفی دارد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار معاون ارتباطات و بین الملل جامعه‌المصطفی اظهار کرد: اتفاقاتی که امروز شاهد آن هستیم، در گذشته آرزوی ما بود و الحمدالله فعالیت‌های حوزه‌های علمیه و جامعه‌المصطفی بسیار اثرگذار است و شاهد برنامه‌های بسیار خوب و موثری هستیم.

 

وی تصریح کرد: زمینه‌ها و فرصت‌های بسیار خوبی در حوزه علمیه و دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین وجود دارد که می‌توانیم با مشارکت و همکاری از این فرصت‌ها بیش از پیش استفاده کنیم و دانشجویان غیر ایرانی بیشتری را در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین جذب کنیم.

 

امام جمعه قزوین افزود: جذب 24 هزار دانشجو در دانشگاه بین‌الملل با دو سوم دانشجوی غیر ایرانی، مصوب مجلس است اما این مهم تاکنون تحقق نیافته و ان‌شاءالله با حضور شما عزیزان و همکاری‌های مشترک این امر تحقق یابد چرا که این هدف بسیار مورد توجه رهبر معظم انقلاب قرار دارد.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: مرکز زبان در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین پیشینه و ساختار بسیار قوی و استانداردی دارد و می‌تواند در فرصت‌های آموزشی برای دانشجویان غیر ایرانی بسیار راهگشا باشد و در کمتر جایی این فرصت دیده می‌شود.

 

وی تاکید کرد: استان قزوین برای همکاری‌های مشترک با جامعه‌المصطفی آمادگی و ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد و امیدواریم این مهم تحقق پیدا کند و شاهد تحول در جذب و پرورش دانشجویان زیادی از کشورهای مختلف باشیم.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group