رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهور قزاقستان و هیئت همراه: مشکل اصلی در قضیه اوکراین برنامه غربی‌ها برای توسعه ناتو است

تصویر

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

برخورد دوگانه با متخلفان، به اعتماد مردم آسیب می‌زند / حل مشکلات اقتصادی با همکاری همه دستگاه‌ها دست یافتنی است / از جوانان عدالت‌خواه و فرهنگ عدالت‌خواهی حمایت شود

 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در شورای اداری استان قزوین که با حضور رئیس قوه قضائیه برگزار شد، گفت: برخورد دوگانه با متخلفان، به اعتماد و امید و نشاط مردم آسیب می‌زند.

 

 آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در شورای اداری استان قزوین که با حضور رئیس دستگاه قضایی در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: با روی کار آمدن مجلس، دولت و قوه قضائیه فاخر، انقلابی و پای کار عدالت و پیرو رهبر انقلاب، امید مردم افزایش یافته است.

 

وی به تحقق عدالت بر اساس آیات قرآن کریم اشاره و خاطرنشان کرد: باید کاری کنیم که فرهنگ عدالت خواهی در جامعه تقویت شود و عدالتخواهی جزو سیره ایمانی مردم باشد.

 

امام جمعه قزوین افزود: گاهی ممکن است فردی با روش اشتباه، با تخلف و سیاه‌نمایی به‌نام عدالت‌خواهی کار را خراب کند، اما این باید مدیریت شود و آن جریان اصیل عدالت‌خواهی فرهنگ‌سازی شود، عدالتخواهی باعث امیدآفرینی در جامعه می‌شود.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: عدالت، از پرترافیک‌ترین درهای ورود انسان‌ها به اسلام و دین است و هر چه عدالت را بیشتر تقویت کنیم، شاهد امیدواری و گرایش بیشتر مردم به اسلام ناب و عدالت برخاسته از اسلام و دین خواهیم بود.

 

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی، کشاورزی و گردشگری استان قزوین، خواستار توجه جدی به این استان، متناسب با ظرفیت‌های آن شد و خاطرنشان کرد: همه دستگاه ها در کنار هم می توانند ظرفیت های عظیم استان قزوین، از جمله ظرفیت های صنعتی، کشاورزی و گردشگری را به منظور رونق اقتصادی تقویت کنند و دستگاه قضایی در تحقق این هدف مهم، نقش مهم و محوری دارد.

 

آیت الله عابدینی اضافه کرد: رهبر انقلاب در جریان سفر به استان قزوین فرمودند نسبت به دشت قزوین و فرصت کشاورزی آن بی طرف نباشید، اما برداشت بی رویه از منابع زیرزمینی آب، به این دشت حاصلخیز آسیب‌های جدی وارد کرده است و وورد مسئولان برای جلوگیری از آسیب‌های بیشتر مهم و حیاتی به نظر می رسد.

 

 

امام جمعه قزوین با اشاره به حفر چاه های غیر مجاز و آسیب های مبتلابه آن، تاکید کرد: حفر بی رویه چاه‌های آب در دشت قزوین، آسیب‌های جدی به دشت قزوین و اقشار مردم استان وارد کرده است و متاسفانه امروز به صورت جدی با خطر پدیده فرونشست دشت قزوین روبه رو هستیم و اگر جلوی این بحران گرفته نشود، آسیب های آن جدی خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه تبعیض به شدت روحیه مردم استان قزوین را آزرده کرده است، تأکید کرد: امروز در استان قزوین در شرایطی قرار داریم که یک کشاورز برای ساخت یک بنای ۲۰ متری در زمین کشاورزی، با مشکلات عدیده‌ای رو به رو می‌شود این در حالی است که برخی از افرادِ با نفوذ، در کنار همین زمین کشاورزی، ویلای دو طبقه می‌سازند و کسی به آن‌ها ایراد نمی‌گیرد و برخورد دوگانه با متخلفان، به اعتماد، امید و نشاط مردم آسیب می‌زند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group