رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام تبریک به مناسبت هفته بسیج تأکید کردند؛ مشکل‌گشایی در همه مسائل کشور با همت بلند، خردمندی، درست‌اندیشی و توکل به خدا

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

کار رسانه‌ای با محور امر به معروف و جلب رضای خدا، زمینه‌ساز موفقیت است / وعده خدا بر پیروزی مصلحان و شکست مفسدان استوار شده است

 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جلسه اخلاق رسانه گفت: کار رسانه‌ای با محور امر به معروف و جلب رضای خدا، زمینه‌ساز موفقیت است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جلسه اخلاق رسانه که با حضور جمعی از مدیران، خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای استان در مسجد شیخ الاسلام برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مهمترین درس‌های اخلاقی که از حماسه عاشورایی امام حسین(ع) می‌آموزیم این است که حضرت می‌فرمایند مثل من با مثل یزید هیچگاه بیعت نمی‌کند و این درسی برای همه دوران‌هاست و امروز نیز چراغ هدایت برای همه اقشار و فعالان عرصه رسانه محسوب می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه کار برای رضای خدای متعال یکی دیگر از درس‌های مهم امام حسین(ع) است، خاطرنشان کرد: اباعبدالله الحسین(ع) هدف خود را از قیام عاشوار، جلب رضای خداوند معرفی کرد و این درس مهمی است برای همه ما چرا که نشان می‌دهد اگر برای خدا وارد میدان شویم، یقیناً پیروز میدان خواهیم بود.

 

 

امام جمعه قزوین تصریح کرد: امام حسین(ع) هدف از قیام خود را، اصلاح امور جدشان رسول خدا(ص) معرفی می‌کنند. خداوند وعده داده مصلحان یقیناً پیروز می‌شوند و مفسدان حتماً شکست خواهند خورد و در اربعین حسینی(ع) پیروزی اباعبدالله الحسین(ع) بر همگان روشن شد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تاکید بر اینکه خداوند وعده داده از مؤمنان حمایت و دفاع می‌کند، افزود: اگر امروز در کار رسانه‌ای برای رضای خدا و امر به معروف کار کردیم، یقیناً پیروز خواهیم بود اما اگر کارمان در قالب امر به معروف و رضای خدا نگنجد، در دنیا و آخرت دچار خسران خواهیم شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group