رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهور قزاقستان و هیئت همراه: مشکل اصلی در قضیه اوکراین برنامه غربی‌ها برای توسعه ناتو است

تصویر

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: مبارزه با تبعیض، جلب اعتماد عمومی را به همراه دارد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین بهمن وحدتی‌آراسته، مدیر خدمات اجتماعی، پیشگیری و درمان آسیب‌های دفتر اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه اظهار کرد: احصاء آسیب‌ها و تلاش برای رفع آن‌ها یکی از رسالت‌های جدی است و ورود به این عرصه‌ها بسیار مهم و ضروری است.

 

وی تصریح کرد: تبعیض یکی از آسیب‌هایی است که به اعتماد مردم آسیب وارد می‌کند و می‌باید تلاش کنیم تبعیض را در تمام بخش‌های جامعه شناسایی و رفع کنیم تا شاهد گسترش عدالت در جامعه و افزایش امید در بین مردم شویم.

 

 

امام جمعه قزوین فساد را یکی از عوامل دیگر آسیب‌رسان به اعتماد عمومی عنوان کرد و افزود: فساد یکی دیگر از عوامل آسیب‌رسان به اعتماد عمومی است و حوزه‌های علمیه می‌توانند ورود جدی در شناسایی این معروف و رفع آن داشته باشند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تاکید کرد: طلاب می‌بایست آمر به معروف و ناهی از منکر در مقابل مفاسد باشند و خروجی حوزه‌های علمیه می‌باید منتهی به طلبه‌ای شود که امر مبارزه با فساد و تبعیض را جدی بگیرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group