رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهور قزاقستان و هیئت همراه: مشکل اصلی در قضیه اوکراین برنامه غربی‌ها برای توسعه ناتو است

تصویر

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جلسه ستاد مردمی اربعین گفت: در کنار مدیریت سخت‌افزاری، محتوای عرفانی و معنوی اربعین مورد توجه قرار گیرد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جلسه ستاد مردمی اربعین اظهار کرد: در روز اربعین حرکت جدی در سطح شهر باشد و همه امکانات و ظرفیت‌های این عرصه را بسیج کنیم تا در یک روز مراسم برگزار شود تا عظمت و جلوه آن بیشتر باشد.

 

وی با تاکید بر ترویج و تبیین هر چه بیشتر مبانی عاشورا و آرمان‌های اباعبدالله الحسین(ع) خاطرنشان کرد: بسیاری از بیانات امام حسین(ع) نیاز به تفسیر ندارند و به خوبی قابل درک هستند و همه کسانی که عاشق اباعبدالله الحسین(ع) هستند، می‌باید وقت و فرصت بیشتری برای آگاهی از آرمان‌های حضرت و مبانی عاشورا بگذارند و این معنا بیش از پیش در جامعه ترویج شود.

 

 

امام جمعه قزوین افزود: به همان میزانی که به فیزیک کار که همان برپایی خیمه و موکب در ایام اربعین است، توجه می‌کنید که بسیار هم ضروری است، توجه به مسائل محتوایی اربعین در اولویت و محور کار قرار گیرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تشریح کرد: امام حسین(ع) در قیام عاشورا برای خودشان بهشت نمی‌خواستند، بلکه هدف حضرت هدایت جامعه به سمت اهداف متعالی الهی بود و در این مسیر جان خود را فدا کردند.

 

وی با تاکید بر اینکه در تبیین اهداف عاشورا و ابعاد شخصیت اباعبدالله الحسین(ع) رسالت مهم دینی است، عنوان کرد: نباید در راستای این هدف مهم، کوتاهی کنیم و باید جدیت زیادی داشته باشیم و در کنار مدیریت سخت‌افزاری، محتوای عرفانی و معنوی اربعین مورد توجه قرار گیرد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group