رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهور قزاقستان و هیئت همراه: مشکل اصلی در قضیه اوکراین برنامه غربی‌ها برای توسعه ناتو است

تصویر

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دوز دوم واکسن برکت را دریافت کرد

 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با حضور در حسینیه آقا سیدجمال، دوز دوم واکسن برکت را دریافت کرد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی پس از دریافت دوز دوم واکسن اظهار کرد: بنده امروز موفق شدم مرحله دوم واکسن برکت را دریافت کنم. مایل بودم از واکسن تولید داخل استفاده کنم و الحمدالله از واکسن برکت استفاده کردم.

 

وی تصریح کرد: واسکن برکت، از برکاتِ رویش‌های انقلاب اسلامی و افتخار آفرینی ایران اسلامی در عرصه‌های علم، دانش و پیشرفت و دستاورد‌ دانشمندان جوان این مملکت است و از این که این واکسن را تزریق کرده‌ام، افتخار می‌کنم.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله بتوانیم به جایی برسیم که در تمام عرصه‌های مهم و اثرگذار، به خودکفایی برسیم و از محصولات داخلی استفاده کنیم و این آغازی در روند استقلال، عزت و اقتدار هر چه بیشتر جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با قدردانی از کادر درمان و فعالان در پایگاه‌های واکسیناسیون استان قزوین گفت: الحمدالله سرعت و شتاب واکسیناسیون افزایش چشم‌گیری داشته است و امیدواریم هر چه زودتر شاهد کاهش آسیب‌های این بیماری به مردم عزیز باشیم.

 

وی استفاده از تمام ظرفیت‌ها از جمله اماکن مذهبی و حسینیه‌ها برای واکسیناسیون را راهکاری برای سرعت بخشیدن به این موضوع دانست و خاطرنشان کرد: الحمدلله حسینیه آقا سیدجمال که هر سال هیئت و مراسم مذهبی در آن برگزار می‌شد، به مرکز واکسن تبدیل شده است که کار درستی انجام شده و در سرعت بخشیدن به روند واکسیناسیون کمک خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group