رهبر انقلاب با تأکید بر بحق بودن گلایه‌های مردم خوزستان: دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 بسیج عمومی برای جذب مشارکت های مردمی ضروری است / اربعین نقش موثری در مقاومت اسلامی منطقه دارد / شهید سلیمانی همه دغدغه خود را برای حفظ و ساخت عتبات عالیات به کار گرفت

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در جلسه هیات امنای ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان گفت: می‌باید یک بسیج عمومی برای جذب مشارکت‌های مردمی جهت ساخت و ساز عتبات عالیات به راه انداخت و هر سازمان و مجموعه‌ی مردم نهادی را در ساخت همراه کرد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جلسه هیات امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین ضمن تسلیت شهادت امیرالمومنین(ع) گفت: می‌باید یک حالت آماده باش در خودمان و در نیروهای فعال عتباتی مانند عزیزان موکب‌دار داشته باشیم که اگر شرایط عادی شد ان‌شاءالله استان ما در حماسه اربعین حضور جدی داشته باشد. 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین افزود: اگر شرایط حضور مهیا نشد لازم است با تبلیغات، فضاسازی فرهنگی و فضای مجازی نشان دهیم که فعال هستیم. امام جمعه قزوین جذب مشارکت های مردمی را ضروری دانست و تاکید کرد: می‌باید یک بسیج عمومی برای جذب مشارکت‌های مردمی جهت ساخت و ساز عتبات عالیات به راه انداخت و هر سازمان و مجموعه‌ی مردم نهادی را در ساخت همراه کرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عتبات عالیات و اربعین را موثر در مقاومت اسلامی منطقه دانست و خاطرنشان کرد: عزت و اقتدار کشورمان کاملا به مقاومت اسلامی در منطقه گره خورده است و اگر تیم مذاکره ما در وین می‌تواند حرف محکمی بزند به خاطر اقدامات مقاومت اسلامی و حاج قاسم سلیمانی در میدان است.

 

 

امام جمعه قزوین افزود: اگر ما جریان اربعین را هوشمندانه و هدفمند مدیریت کنیم هرساله باشکوه‌تر از گذشته برگزار می‌شود و حضور صدا و سیمای مرکز قزوین در مراسم اربعین بسیار قوی است و همچنین حضور موثر ستاد عتبات استان در حرم طفلان مسلم(ع) باعث شده سهم استان در اربعین جدی‌تر باشد. 

 

وی عتبات عالیات را تجلی اسم اعظم خدا دانست و بیان کرد: اگر ما هر چقدر نقش بیشتری در عتبات عالیات داشته باشیم به برکات می‌رسیم و شهید سلیمانی همه دغدغه خود را برای حفظ و ساخت عتبات عالیات به کار گرفت. ما نیز می باید سهم خود را در کار بیشتر کنیم که استعداد و انگیزه‌ اش وجود دارد.

 

آقای هدایت‌الله جمالی‌پور در این دیدار ضمن تسلیت شهادت امیرالمومنین(ع)، تشکیل کمیته های تخصصی خیرین برای جذب مشارکت ها را مهم دانست و افزود: نقش صدا و سیما برای تبلیغ و فرهنگ سازی بسیار مهم است و باید رفاه زائران عتبات عالیات را فراهم کنیم.

 

 

آقای طاهرخانی رئیس ستاد عتبات عالیات استان قزوین نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در ماه های گذشته ارائه کرد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group