رهبر انقلاب با تأکید بر بحق بودن گلایه‌های مردم خوزستان: دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به عیادت خانم امیری، فعال رسانه‌ای استان رفت

 

 

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با حضور در منزل پدری سرکار خانم امیری، سردبیر پایگاه خبری صبح قزوین و از خبرنگاران انقلابی و با سابقه استان که مدتی است در بستر بیماری هستند، از ایشان عیادت کرد.

 

آیت‌الله عابدینی در این دیدار اظهار کرد: از خدای متعال شفای عاجل را برای شما خواستاریم و شب و روزی نیست که برای شما دعا نکنیم و ان‌شاءالله مأجور باشید.

 

وی افزود: همواره پای کار دین بودید و هستید و ان‌شاءالله بزودی شاهد باشیم که سلامتی کامل را بدست آورید و قدم‌های بسیار خوبی که در مسیر ارزش‌های الهی و دینی بر می‌دارید را با قوت و قدرت بیشتر ادامه دهید.

 

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: حقیقتاً سرباز ولایت هستید و ان‌شاءالله دعای مؤمنان در این ماه عزیز شامل حال همه بیماران، مخصوصاً شما شود که برای نماز و نماز جمعه زحمات بسیاری کشیده‌اید.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: همه اهالی رسانه حقیقتاً دلتنگ و دعاگوی شما هستند و به فضل خدا امید داریم.

 

 

وی اضافه کرد: ماه رمضان ماه رحمت، قرآن، شفا و امید است که لیله‌القدر در آن قرار دارد و اتفاقات عظیمی در آن رخ می‌دهد و امید داریم که بزودی سلامتی حاصل شود.

 

خانم لیلا امیری نیز در این دیدار از آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به خاطر حضور در منزل و عیادت از ایشان قدردانی کرد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group