رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهور قزاقستان و هیئت همراه: مشکل اصلی در قضیه اوکراین برنامه غربی‌ها برای توسعه ناتو است

تصویر

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

بمناسبت روز تربیت بدنی وورزش جمعی از ورزشکاران منتخب استان با نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه قزوین دیدار کردند .

در این دیدار که در دفتر امام جمعه برگزارشد ایت الله باریک بین به اهمیت ورزش در اسلام پرداخت وگفت: امروز ورزش در نظام مقدس جمهوری اسلامی از اهمیت وجایگاه بالایی برخوردار بوده وهمین ورزش و ورزشکاران ما توانسته اند بارها در میادین مختلف برای کشور ما افتخار افرینی نمایند.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: ورزش در روایات معصومین نیز برخی از انواع ورزش امده وبرای داشتن برنامه ورزشی همیشگی تاکید فراوان شده است.

نماینده مقام معظم رهبری در استان وامام جمعه قزوین  نقش ورزش در سلامتی وروح وجسم انسان مهم دانست و اظهار داشت:ورزش کردن تاثیرات فراوانی در نشاط وشادابی افراد بوده ومی تواند در پیشگیری از بیماریها نقش موثری داشته باشد.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ورزش امروز برای اوقات فراغت نسل نوجوان وجوان ما ضروری است بیان داشت: ورزش یکی از مفید ترین وسالم ترین سرگرمی هایی است که می تواند اوقات فراغت نوجوانان وجوانان را پر نمایدوامروز ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده وگروه زیادی به اشکال  گوناگون با ان سروکار دارند .

ایت الله باریک بین ضمن تاکید مسولین ورزش کشور واستان برای برنامه ریزی منظم برای ورزش وورزشکاران  خاطرنشان کرد: امروز دشمنان با تهاجم فرهنگی می خواهند نسل نوجوان وجوان ما را با برنامه های ماهواره مورد تخریب قرار دهند وباید مسولین ورزش ما با برنالمه های ورزشی وتقویت روحیه ورزشکاران ما بتوانند در این راستا تلاش نمایند.

 امام جمعه قزوین به افتخار افرینی ورزشکاران کشور ما بخصوص ورزشکاران استان قزوین بیان داشت: خوشبختانه امروز ورزشکاران ما تواتنسته اند بارها پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در میادین جهانی به اهتزاز در اورده که این نشان از توانمندی وغیرتمندی  جوانان ورزشکار ماست . وی ادامه داد: در استان ما نیز ورزشکاران توانمندی هستند که توانتسته اند به عناوین ارزشمندی در جهان ودر کشور دست پیدا نمایند.

در ابتدای این دیدار محسن حق شناس(مدیر کل ورزش وجوانان استان ) گزارشی از برنامه های این اداره کل در خصوص ورزش وورزشکاران استان  به استحضار امام جمعه  قزوین رساند.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group