پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه دراین گردهمایی مشترک که با حضور امام جمعه این شهر ومدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان برگزار شد حجت الاسلام سید مرتضی فاطمیان (امام جمعه شهر اقبالیه ) به حضور ارزشمند روحانیت در دوران دفاع مقدس گفت:

در آن دوران حماسه وایثار روحانیون ما درتمام عملیات ها نقش موثر وتاثیر گزاری داشتند.

حجت الاسلام فاطمیان تصریح کرد:

امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با انواع توطئه ها وشبهات بین مردم وروحانیت فاصله انداخته که خوشبختانه در این 37 سال از این انقلاب بر آمده از خون شهدا نتوانستند به اهداف شوم خود دست پیدا نمایند.

امام جمعه شهر اقبالیه تصریح کرد:

امروز پیوند مردم وروحانیت وولایت یک پیوند ناگستنی است وملت ایران بارها با حضور در تمام صحنه های این نظام عشق وارادت خودشان را نشان داده که نمونه آن در راهپیمایی 22 بهمن که پاسخ دندان شکنی به یاوه گویان واستکبارجهانی دادند.

وی خاطرنشان کرد:

ائمه جماعات وروحانیون باید ارتباط خود را با نسل نوجوان وجوان در مساجد فراهم آورده که اگر این مسئله به خوبی تحقق شود برنامه های تخریبی فرهنگی دشمنان ناکام خواهد ماند.

امام جمعه شهراقبالیه با انتقاد از پدیده بدحجابی در جامعه اشاره وبیان داشت:

متاسفانه امروز برخی از افراد بی حیایی وبدحجابی در جامعه اسلامی ترویج کرده که امروز وظیفه همه است که فریضه امر به معروف ونهی از منکر را جدی بگیریم.

حجت الاسلام فاطمیان ضمن قدردانی از مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان در برگزاری نماز جماعت صبح در شهر قزوین اظهارداشت:

امیدواریم در شهر اقبالیه مثل شهر قزوین در مساجد این شهر برگزاری نماز جماعت صبح داشته باشیم.

حجت الاسلام فاطمیان ضمن سفارش به متمکنین در رابطه با کمک به مستضعفان ونیازمندان خاطرنشان کرد:

در این پایان سال چه خوب است که متمکنین بیشتر به نیازمندان و مستضعفان کمک نمایند.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group