پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد (امام جمعه موقت قزوین ) در خطبه های نماز جمعه که در مصلی مسجد النبی (ص) برگزار شد گفت:

ایران اسلامی در عالی ترین سطح امنیتی منطقه وجهان قرار دارد وبرای کشورها وملت های منطقه نیز پیام آور امنیتی پایدارودلگرم کننده است .

حجت الاسلام ابوترابی فرد خاطرنشان کرد:

از ابتدای انقلاب که فرد مفلوکی چون صدام توانست یک هزار کیلومتر از مرزها را مورد تجاوز قرار دهد تا به خوزستان دست یابدتا به امروز به جایی رسیده ایم که قدرت بزرگ دفاعی هستیم که دیگر آمریکا ومتحدانش نمی توانند کوچکترین تعرضی در حریم هوایی ،دریایی وزمینی برای ما ایجاد نمایندچون که ایران اسلامی یک قدرت بزرگ سیاسی وتعیین کننده در جهان تبدیل شده است.

امام جمعه موقت قزوین به موضع مذاکرات پرداخت وبیان داشت:

در مذاکرات 1+5 کشورهای بزرگ اروپایی وایران در یک طرف میز نشسته که نشان می دهد اقتدار کشور در اوج است وحتی از نظر عضو برجسته کنگره آمریکا ویکی از طراحان تحریم علیه ایران امروز موقعیت آمریکا در مذاکرات ضعف وانفعال وموضع ایران قدرت است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به موضوع مالیات اشاره واظهارداشت:

در شرایطی که رئیس امور مالیاتی کشور اعلام کرده فقط 30 درصد مردم مالیات می دهند نشان می دهد در این زمینه با چالش جدی روبه رو هستیم.

وی ادامه داد:

هیچکس ادعا ندارد که میزان مالیات اضافه شود اما لازم است با عدالت نسبت به همه مردم به گونه ای رفتار کنیم تا به کسی ظلم نشود وفعالان اقتصادی سهم ملت را در قالب مالیات پرداخت کنند ونظام مالیاتی هم عادلانه این سهم را دریافت کند.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group