پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه در این دیدار که در سالن اجتماعات شهید باریک بین برگزار شد حجت الاسلام محمد حسن باریک بین ضمن قدردانی از دست اندرکان برگزاری گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان قدردانی نمود.

حجت الاسلام باریک بین به برطرف نمودن نقاط ضعف در برگزاری برنامه های دهه فجر امسال گفت:

خوشبختانه همه مدیران دستگاهای اجرایی استان در برگزاری برنامه های امسال تلاش خوبی داشتند ولی باید نقاط ضعف برطرف شده ونقط قوت را تقویت نماییم.

امام جمعه موقت قزوین تصریح کرد:

آنچه که در راهپیمایی 22 بهمن امسال بسیار مشهود وقابل توجه بود حضور پرشور ونشاط مردم ولایتمدار استان قزوین در این حضور باشکوه بود که جای قدردانی است.

وی ادامه داد:

مسئولین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید در برگزاری راهپیمایی 22 بهمن برنامه های بیشتری در مسیر راهپیمایی برای مردم به خصوص نسل نوجوان وجوان ما بیندیشند.

امام جمعه موقت قزوین با تاکید بر اینکه فرهنگ شعار در ایران یک فرهنگ متعالی بوده بیان داشت:

درراهپیمایی امسال آن چیزی که برای مردم در مسیر مشخص نبود شعارهایی بود که متاسفانه هماهنگ با مراسم نبود وچه خوب است که شعارهای متناسب با راهپیمایی سر داده شود.

وی ادامه داد:

دشمنان تمام تلاش خود را کردند که امسال این مراسم سالگرد پیروزی انقلاب به خوبی برگزار نشود ولی ملت ایران نشان دادند که همیشه ودر تمام صحنه های انقلاب حضوری گسترده وبا نشاطی خواهند داشت.

سپس حجت الاسلام قابل (مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ) هم گزارشی در رابطه با برنامه های دهه فجر در استان ارائه واظهارداشت:

امسال 22 کمیته در رابطه با برگزاری برنامه های دهه مبارکه فجر در استان تشکیل شده که در روستاها 70 برنامه اجرایی شد.

این مسئول خاطرنشان کرد:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی امسال نیز در رابطه با برنامه های این دهه تلاش خوبی از خود نشان داد ومدیران دستگاههای اجرایی استان نیز همکاری خوبی با این مجموعه داشتند که جای تشکر وقدرانی است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن قدردانی از تلاشهای ارزشمند صدا وسیمای مرکز قزوین در رابطه با انعکاس برنامه های این دهه در شبکه استانی خاطرنشان کرد:

صدا وسیمای مرکز قزوین امسال با پخش برنامه های جدید وانعکاس به موقع برنامه های دهه فجر در شهرها وروستا های استان به خوبلی نقش ارزشمندی داشت که جای سپاس است.

مهندس ابوالفضل معصومی فر (مدیر کل صدا سیمای مرکز قزوین ) هم در رابطه با انعکاس مطلوب راهپیمایی 22 بهمن در استان بیان داشت:

حضور گسترده وباشکوه مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن در خیابان شهدا جلوه خوبی وبا نشاطی داشت که جای قدردانی است.

معصومی فر ادامه داد:

برنامه مراسم راهپیمایی 22 بهمن استان به صورت گسترده در تمام شبکه های رسانه ملی وبین المللی باتاب خوبی به همراه داشت.

معصومی فر تصریح کرد:

امسال در 100 نقطه استان مراسم راهپیمایی 22 بهمن برگزار شد که تمام این تصاویر از صدا وسیمای مرکز قزوین پخش شد.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین به ظرفیت بالای خیابان شهدا در برگزاری مناسبتها بیان داشت:

خیابان شهدا ظرفیت خوبی در رابطه با انعکاس حضور مردم در مناسبتهای مختلف داشته که باید بتوانیم بیشتر در برگزاری مناسبتها وراهپیماییها نقاط ضعف را برطرف نماییم.

دکتر مهدی احمدی (مدیر کل ارشاد اسلامی استان ) نیز در رابطه با برنامه های دهه فجر گزارشی ارائه داد.دکتر احمدی بیان داشت:برگزاری نمایشگاه کتاب ، دیدار با خانواده های شهدا ،دعوت از زندانیان سیاسی قبل از انقلاب در رابطه با خاطرات ارزشمند آنها ،اعزام به مشهد مقدس ،نمایشگاه عکس ،اجرای نمایش صحنه ای ،حضور در مراسم نماز جمعه ،از برنامه ها ی برگزار شده درایام دهه مبارکه فجر در این اداره کل بوده است.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group