پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

معاون توسعه روستایی ومناطق محروم در سفر دوروزه به استان با نماینده مقام معظم رهبری در استان وامام جمعه قزوین دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه در این دیدار سید ابوالفضل رضوی (معاون توسعه روستایی ومناطق محروم ) ضمن خرسندی از دیدار با آیت الله باریک بین گفت:

شما یکی از یاران صدیق حضرت امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری هستید وخدمات ارزشمند شما چه در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی وچه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همیشه در اذهان باقی است.

رضوی ادامه داد:

شما در تمام عرصه های این نظام مقدس جمهوری اسلامی منشا خیر وبرای استان قزوین واین نظام بر آمده از خون شهدا شامل برکات فراوانی بوده اید که جای قدردانی است.

این مسئول ضمن ابلاغ سلام ریاست جمهوری خدمت آیت الله باریک بین به چگونگی سفر به استان وبازدید از روستا ها در این استان گفت:

امروزمردم زحمتکش در روستا ها باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند وامیدواریم توجه جدی به روستا ها شود وبا همکاری مسئولین بتوانیم در رفع مشکلات آنها گام های موثری برداریم.

وی خاطرنشان کرد:

روستا ها یک واحد تولیدی هستند که با تنوع در تولیدات خود به ویژه مواد غذایی که بسیاری از آن قابلیت تبدیل شدن به فراورده های دیگر را نیز دارد در جایگاه خاصی قرار دارند.

رضوی تصریح کرد:

در حال حاضر امروز روستا ها در هر خانواده ای یک جوان تحصیل کرده دانشگاهی داشته که با ایجاد ارتباط دانشگاه وتولید روستا ها وبا شرکت های دانش بنیان می توان مشارکت مردم را افزایش داد.

معاون توسعه روستایی مناطق محروم اظهارداشت:

روستا های ما امروز در کشور در تمام عرصه های مختلف این نظام اسلامی همیشه پیش گام بوده وشما در انتخابات شوراها ،خبرگان ،مجلس شورای اسلامی وریاست جمهوری چه با شور وشوقی شرکت کردند.

سپس آیت الله باریک بین ضمن خیرمقدم خدمت معاون ریئس جمهور در مناطق محروم وروستا ها گفت:

حضور معاونین رئیس جمهوردر مناطق محروم وروستا ها می تواند به رفع مشکلات آنها کمک قابل توجهی نماید.

آیت الله باریک بین در این دیدار توجه به روستا ها را مورد تاکید قرار داد واظهارداشت:

امروز روستا ها که اغلب آنها نیز در دوران دفاع مقدس وشکل گیری این نهضت اسلامی حضوری موثر وتاثیر گزاری داشتند وتوجه به این گونه مناطق باید اولویت قرار گیرد.

امام جمعه قزوین خدمت به مردم وتوکل به خدای متعال ونیت خالص را از مهمترین مواردی برشمردند که می شود در امور زندگی خود توجه بیشتری به آن داشت.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group