پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

جلسه هم اندیشی اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با عنوان راهکاری حضور نوجوانان وجوانان درمساجد با حضورمدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان در سالن اجتماعات این اتحادیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه در این جلسه حجت الاسلام موسی صفی خانی (مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان ) ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند مسئول این اتحادیه در استان گفت:

خوشبختانه جناب آقای فلاح توانسته در این اتحادیه برنامه های قابل توجهی را برای جوانان و نوجوانان برگزار نماید که جای قدردانی است.

حجت الاسلام صفی خانی در رابطه با حضور نسل نوجوان وجوان در مساجد گفت:

امروز متاسفانه حضورجوانان در مساجد استان کمرنگ شده وباید تلاش نماییم تا زمینه حضور نوجوانان وجوانان را در مساجد بیشتر فراهم آوریم.

این مسئول ادامه داد:

ایمان واعتقاد در جامعه ما کم رنگ نشده بلکه غبار غفلت ،فراموشی برآن نشسته وما باید با تمام ظرفیت وتلاش بتوانیم این غبار را برطرف نماییم.

مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تصریح کرد:

دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تمام تلاش خود را جهت کم رنگ نمودن حضورنسل نوجوان وجوان ما را در مراکز دینی نموده است وشما نباید این اجازه را به دشمنان بدهید.

وی اظهارداشت:

شما نسل نوجوان وجوان این اتحادیه که از دانش آموزان فعال ،نخبه وخوش فکر هستید باید با ارائه برنامه های مختلف فرهنگی ودینی به ما مسئولین امور مساجد در برگزاری برنامه های مفید مساجد در استان یاری نمایید.

حجت الاسلام صفی خانی بیان داشت:

امروز نسل نوجوان وجوان ما باید در مساجد نقش موثر وفعالی داشته باشند وهیات امنا مساجد وائمه جماعات مساجد نیز زمینه همکاری را با دانش آموزان و جوانان بیشتر فراهم آورند.

سپس محمد رضا فلاح (مسول اتحادیه دانش آموزان استان ) همکاری این اتحادیه با مرکز رسیدگی به امور مساجد را در استان مورد تاکید قرار داد وبیان داشت:

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان هر گونه همکاری فکری را جهت حضور بیشتر نسل نوجوان وجوان را در مساجد خواهد داشت.

فلاح یاداور شد:

طرح پیوند مساجد ومدارس می تواند حضور بیشتر نوجوانان ودانش آموزان را در مساجد بیشتر فراهم آورد.

این مسئول خاطرنشان کرد:

شما اعضای دانش آموزان باید سفیران موفق در امر نماز ومساجد باشید واولویت اصلی خود را بعد از درس، نماز ومسجد قرار دهید که می تواند در پیشرفت امور تحصیلی شما تاثیر گزار باشد.

فلاح یادآور شد:

جدیت وتلاش وتوکل به خدا وداشتن نیت خالص از اولویت های اصلی هر انسا نی است که می تواند در اموز زندگی وتحصیلی خود داشته وبر آن بیشتر تکیه نمایید.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group