پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

مراسم یادواره شهدای روستای قلات وگرامی داشت شهید حجت الاسلام سید ابوالحسن خضری وفرزند گرامیش شهیدسید مرتضی خضری وشهدای والامقام این روستا با حضور مدیران دستگاههای اجرایی استان ،مشاور استاندار در اقامه نماز استان ،نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی وجمعی از طلاب وروحانیون واهالی این روستا در مسجد صاحب الزمان (عج) این روستا برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه در این مراسم حجت الاسلام موسی صفی خانی (مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین ) ضمن قدردانی از حضور ملت شهید پرور ایران اسلامی به خصوص استان قزوین در راهپیمایی 22 بهمن بیان داشت:

این حضور با بصیرت ملت ایران درمراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دشمنان وتمامی بدخواهان این نظام اسلامی نشان داد ملت ایران هوشیار بوده وهمیشه پشتیبان این نظام واین ولایت خواهند بود.

حجت الاسلام صفی خانی تصریح کرد:

دشمنان هیچ علاقه ای ندارند که ملت ایران در صحنه های مختلف حضوری باشکوه داشته باشند ولی ملت ایران با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ آنها را محکم دادند.

حجت الاسلام صفی خانی ضمن یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهارداشت:

این نظام بر آمده از خون شهدا مرهون رشادت وفداکاری شهدای انقلاب اسلامی وشهدای هشت سال دفاع مقدس می باشد که باید همیشه مدافع ارزشهای والای شهدا بوده ونگذاریم رشادتها ی آنها در جامعه فراموش شود.

مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان خاطرنشان کرد:

در دوران دفاع مقدس از همه اقصی نقاط ایران برای دفاع از این خاک مقدس به جبهه ها اعزام شدند تا نگذارند دشمنان به این سرزمین تعدی نمایند.

این مسئول بیان داشت:

در استان قزوین ودر روستاهای اطراف این شهر نیز جوانان فداکارومخلص نیز به جبهه ها اعزام شدند که همین روستای قلات یکی از روستاهایی است که بوی عطر شهادت در این روستا طنین انداز است.

وی ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه اظهارداشت:

با برگزاری یادواره ها ودیگر برنامه هایی که در راستای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه باشد بسیار پسندیده ومطللوب است که خوشبختانه این یادواره باشکوه را نیز می توان در این روستا اشاره نمود.

سپس آیت الله محمدی تاکندی (استاد حوزه علمیه قزوین ) نیز ضمن گرامیداشت شهدای این روستا به خصوص حجت الاسلام خضری وفرزند گرامیش اظهارداشت:

شهید حجت الاسلام خضری در زمان دوران دفاع مقدس کمک های فراوانی برای رزمندگان انجام دادند وحتی فرزند گرامیش را به جبهه ها اعزام نمودند.

وی اخلاص وتقوا وکمک به دیگران وتدین وتعبد را از خصوصیات بارز این شخصیت برجسته دانست.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group