پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه حجت الاسلام محمود سیاح (مدیر ستادهای نماز جمعه کشور ) در دومین روز از سفر خود با حضور در دفتر امام جمعه محمود اباد با امام جمعه واعضای ستاد نماز جمعه این شهر دیدار کرد و ابراز داشت:

تریبون های نماز جمعه امروز در سراسر کشور وهر هفته با حضور مردم ولایتمدار ایران اسلامی به صورت منظم وهفتگی برگزار شده وهمین حضور ملت ایران در نمازهای جمعه است که دشمنان از همین حضور ملت ایران در صحنه ها ی مختلف این نظام اسلامی در هراس ووحشت هستند.

حجت الاسلام سیاح خاطرنشان کرد:

شما همین حضور ملت ایران را در راهپیمایی 22 بهمن دیدید که چه طور ملت ایران با همه سلیقه ها باز هم به ندای رهبری معظم انقلاب لبیک گفته وحضوری با اقتداری دراین روز بزرگ داشتند.

مدیر ستادهای نماز جمعه کشور به حضور اعضای ستادهای نماز جمعه اشاره وبیان داشت::

40 هزار نفر در کشور عضو ستاد نماز جمعه بوده که وافرادی دارای برنامه وروح خلاقیت در خود دارند که جای قدردانی است.

این مسئول خاطرنشان کرد:

باید اعضای ستاد نماز جمعه این شهر در خصوص جذب بیشتر مردم به خصوص نسل نوجوان وجوان ما را در این نماز عبادی وسیاسی بیشتر فراهم آورید.

حجت الاسلام سیاح تصریح کرد:

برنامه ریزی در طول سال وبرگزاری جلسات منظم وهفتگی برای اعضای ستاد نماز جمعه باید در اولویت قرار گیرد.

وی تصریح کرد:

نماز جمعه یک نهاد مردمی بوده وباید تلاش نماییم که این نماز را هر هفته باشکوهتر از هفته های قبل برگزار نماییم.

مدیر ستادهای نماز جمعه ارتباط وتعامل با امام جمعه را مهم دانست وگفت:

شما اعضای ستاد نماز جمعه باید برنامه ها وجلسات شما با محوریت امام جمعه باشد تا بتوانید برنامه ها ومشکلات را به خوبی رفع نمایید.

سپس حجت الاسلام فرهاد سماواتی (امام جمعه شهر محمود آباد نمونه ) ضمن قدردانی از حضور مدیر ستادهای نماز جمعه کشور گفت:

شهر محمد آباد نمونه امروز دارای نماز جمعه باشکوهی بوده وتوانسته با ارتباطی که اعضای ستاد نماز جمعه با آحاد مردم وجوانان دارند به خوبی توانسته حضور آنها را در نماز جمعه فراهم آورد. امام جمعه محمود آباد نمونه خاطرنشان کرد:

تلاش ستاد نمازجمعه این شهر این است که بتواند با برنامه ریزی منظم وجلسات هفتگی برای رفاه نماز گزاران گام های موثری بردارد.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group