پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه مدیر ستادهای نماز جمعه با حضور در دفتر امام جمعه در جمع اعضای ستاد نماز جمعه این شهر گفت:

شهر دانسفهان مهد علما وبزرگان وشخصیت های برجسته این نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده وخوشبختانه مردم ولایتمدار این شهردر تمام عرصه های این انقلاب نقش اثرگزاری داشته اند.

حجت الاسلام سیاح خاطرنشان کرد:

شهر دانسفهان زمانی محل زندگی آیت الله مدنی ،شیخ هاشم قلعه ای ودیگر بزرگانی که در این شهرمی زیسته اند که امروز باید راه وروش آن فرزانگان را ادامه دهیم.

مدیر ستادهای نماز جمعه کشور حضور اعضای ستاد نماز جمعه را یک مزیت ویک خدمت خالصانه دانست وبیان داشت:

همین که شما در روز جمعه آن امکانات رفاهی را برای نمازگزاران برقرار می نمایید در نزد خدای متعال اجر وثواب فراوانی به همراه خواهد داشت وشکر گزار درگاه متعال باشید که به نمازگزاران روز جمعه خدمتگزاری می نمایید.

حجت الاسلام سیاح تصریح کرد:

امروز در بیش از 800 شهر تریبون های نماز جمعه به طور گسترده وباشکوه وبا حضور ملت ایران برگزار می شود ونقش شما اعضای ستاد نماز جمعه نقشی مهم وتاثیر گزار است.

این مسئول خاطرنشان کرد:

تلاش کنید تا برنامه های نماز جمعه به طور منظم وبا هماهنگی امام جمعه انجام برگزارگردد.

سپس حجت الاسلام انصاری (امام جمعه شهر دانسفهان ) وحجت الاسلام درزی رامندی (مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه دانسفهان ) گزارشی از برنامه های این ستاد ارائه دادند.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group