پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه حجت الاسلام محمود سیاح با حضور در دفتر امام جمعه تاکستان با آیت الله اسلامی و دیگر اعضای ستاد نماز جمعه این شهر ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند ستادهای نماز جمعه در کشور گفت:

خوشبختانه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از 800 تریبون نماز جمعه در سراسر کشور وبا حضور وهمراهی اعضای ستاد نماز جمعه در برگزاری هر چه باشکوه تر نمازتلاش های ارزشمندی برای رفاه نمازگزاران انجام می دهند.

حجت الاسلام سیاح تصریح کرد:

اعضای ستادهای نماز جمعه در هر شهر ویا استانی از عناصر افتخاری –فرهیختگان ومعتمدین وصنوف مختلف جامعه تشکیل شده وبه عنوان بازوان توانمند امام جمعه وظایف خود را هر هفته به نحو مطلوبی انجام می دهند.

مدیر ستادههای نماز جمعه کشور خاطرنشان کرد:

آن چیزی که برای اعضای ستاد نماز جمعه مهم است این است که بتوانند برنامه های خود را با نظم وکار تشکیلاتی به انجام برسانند.

وی ادامه داد:

تشکیلات ستاد نماز جمعه نهادی است که با هدایت ورهنمودهای مقام معظم رهبری ومصوبات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در فرایند حاصل از برگزاری مراسم پرشکوه نماز جمعه بسیار شفاف وآشکار است.

این مسئول تاکید کرد:

مسئول ستاد نماز جمعه باید برنامه های خود را در طول سال به نشریه الکترونیکی اقامه در تهران ارسال نمایند.

حجت الاسلام سیاح از آیت الله اسلامی (امام جمعه تاکستان ) نیز به خاطر توجه به مسایل نماز جمعه واعضای ستاد قدردانی نمود.

سپس آیت الله علی اسلامی (امام جمعه تاکستان ) ضمن قدردانی از حضور با بصیرت ملت ایران در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن خاطرنشان کرد:

ملت ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن یک باردیگرپاسخ دندان شکنی به یاوه گویان وبدخواهان نظام دادند.

آیت الله اسلامی به حضور اعضای ستاد نماز جمعه تاکستان اشاره وبیان داشت:

اعضای ستاد نماز جمعه این شهر افرادی معتمد ومتدین در این ستاد فعالیت می کنند که در زمان مرحوم آیت الله شالی در این ستاد فعالیت داشتند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری به ساخت مصلی در این شهر تاکید واظهارداشت:

مکان نماز جمعه برای برگزاری نماز در این شهر مطلوب نیست وامیدواریم با حمایت مسئولین واستاندارپرتلاش این شهر بتوانیم مصلی نماز جمعه این شهر را تکمیل نماییم.

امام جمعه تاکستان تصریح کرد:

مجتمع فرهنگی وخدماتی که در این شهر منظور شده که بخشی از آن نیز به مصلی اختصاص داده شده در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع وبعد از تایید نقشه آن توسط مهندسین نخبه تا کنون بیش از یکصد هزار متر مربع با هزینه ای بیش از یک میلیارد تومان خاکبرداری شده است وآماده شروع عملیات بعدی می باشد.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group