پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه در این دیدارمنوچهر مهجور(رئیس هیات مدیره صندوق قرض الحسنه حضرت ابوالفضل (ع) ) ضمن خرسندی از دیدار با آیت الله باریک بین ضمن آرزوی سلامتی برای معظم له به گزارشی از برنامه های این صندوق در استان پرداخت وگفت:

خوشبختانه امروز صندوق قرض الحسنه حضرت ابوالفضل (ع) خدمات خوب وارزشمندی برای شهروندان استان پرداخت ارائه نموده ومراجعین به این صندوق بیش از گذشته است.

مهجور تصریح کرد:

خوشبختانه امروز صندوق قرض الحسنه حضرت ابوالفضل (ع) با همراهی جمعی از خیرین نیز در راه سنت ارزشمند قرض الحسنه ما را همراهی می کنند که جای قدردانی است.

سپس سید سعید نجم ابادی مدیر عامل صندوق قر ضالحسنه حضرت ابوالفضل (ع) بیان داشت:

صنوق قرض الحسنه حضرتا ابوالفضل (ع) از سال 1370 تاسیس ودر سال 1373به ثبت رسید.

نجم ابادی ادامه داد:

علاوه بر مجتمع تجاری نور وتاالار پذیرایی در فدک نیز راه اندازی شده تا منابع صندوق قرض الحسنه حضرت ابوالفضل (ع) افزایش یابد.

وی تصریح کرد:

این صندوق دارای دو بخش اقتصادی وقرض الحسنه است که بخش قرض الحسنه آن دارای سه شعبه فعال در استان می باشد.

سپس مهندس خورشیدی (عضو هیات مدیره صندوق قرض الحسنه حضرت ابوالفضل (ع) از راه اندازی زائرسرا در شهر مشهد مقدس پرداخت وگفت:

در سال آینده این زائر سرا در شهر مقدس مشهد با حضور ائمه جمعه استان ومسئولین افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد:

این زائر سرا با 7 هزار متر زیربنا و73 واحد وبا گنجایش 380 نفر در سال آینده با حضور امام جمعه قزوین ودیگر مسئولین افتتاح ومورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

در پایان این دیدارآیت الله باریک بین ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند صندوق قرض الحسنه حضرت ابوالفضل (ع) گفت:احیا وترویج سنت الهی قرض الحسنه وتشویق وترغیب عوامل خیر به مشارکت در این امر الهی وخداپسندانه وکمک وگسترش به کارهای خیر ورفع نیاز نیازمندان باید در اولویت جدی شما کارکنان ومسئولین این صندوق قرض الحسنه باشد .

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group