پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

در سومین روز از دهه مبارکه فجر جمعی از اعضای کادر علمی وپزشکان دانشگاه علوم پزشکی استان با نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه قزوین دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه در این دیدار دکتر منوچهر مهرام (رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن خرسندی وآرزوی سلامتی برای امام جمعه قزوین به طرح تحول نظام سلامت در کشور پرداخت وگفت:

خوشبختانه این طرح که با تلاش وهمراهی وزیر بهداشت ودیگر همکاران پرتلاش در این وزارت خانه انجام شده روند روبه رشدی در کشور مشاهده می شود.

دکتر مهرام تصریح کرد:

تمام تلاش همه مجموعه پزشکان ودیگر همکارانی که در بیمارستان ها در حال خدمت به مراجعین هستند این است که بتوانیم خدمت ورضایت آن ها را فراهم آوریم.

دکتر مهرام تصریح کرد:

طرح تحول نظام سلامت در کشور ودر استان ما نیز پیشرفت خوبی صورت گرفته واین تلاش ها وخدمت به مردم در اولویت تمام همکاران ما می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز گزارشی از وضعیت بهداشت ودرمان استان وهمچنین عوامل موثر بر سلامت استان به استحضار نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه قزوین رساند.

سپس آیت الله باریک بین ضمن تبریک ایام دهه مبارکه فجر یاد وخاطره همه شهدای انقلاب اسلامی وهمچنین امام راحل (ره) را گرامی داشت.

امام جمعه قزوین خاطر نشان کرد:

شما کادر علمی وهمه پزشکان باید اولویت شما خدمت خالصانه به مردم باشدوسعی کنیم برای رفع مشکلات مردم در این زمینه تلاش نماییم.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group