رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت روز جهانی قدس: کل فلسطین به صحنه مقاومت تبدیل و همه طرحهای سازش با دشمن صهیونیست باطل شده است

تصویر

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

 آیت‌الله عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین در با خانواده معظم شهدا، باحضور در منزل شهیدان والامقام علی‌اکبر مومنی و عبدالکریم بهنام‌فر، با خانواده ایشان دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار با مادر گرانقدر شهید علی‌اکبر مومنی اظهار کرد: جهاد دری از درهای بهشت است که خداوند این در را به روی بندگان خاص خود به ویژه شهدا باز می‌کند؛ شهدا زنده هستند و با مجاهدت نام خود را جاودانه کرده‌اند.

 

شهید والامقام علی‌اکبر مومنی بیست و پنجم آبان ۱۳۳۴، در شهر قزوین به دنیا آمد. پدرش محمد، کارگری می‌کرد. تا پایان دوره کاردانی در رشته انسانی درس خواند و به مقام معلمی فعالیت دست یافت. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت و در پانزدهم اردیبهشت ۱۳۶۱، در خرمشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمد. مزار وی در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

 

 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار پدر گرانقدر شهید عبدالکریم بهنام‌فر بیان کرد: تلاش شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم پیروی از دستورات الهی و پیامبرانش بود و شهدا به عنوان برجسته‌ترین صادقان و بندگان خاص خداوند هستند.

 

 

شهید والامقام عبدالکریم بهنام‌فر بیستم مهر ۱۳۴۷، در شهر قزوین به دنیا آمد. پدرش یعقوب، کارگر بود. تا پایان دوره ابتدایی درس خواند و به عنوان سرباز ژاندارمری خدمت می‌کرد. هفدهم مهر ۱۳۶۷، در اشنویه هنگام درگیری با گروه‌های ضدانقلاب به مقام رفیع شهادت نائل آمد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group