رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت روز جهانی قدس: کل فلسطین به صحنه مقاومت تبدیل و همه طرحهای سازش با دشمن صهیونیست باطل شده است

تصویر

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در دیدار رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور گفت: نیروهای مسلح با تمام توان حامی مردم و بازوان قدرتمند انقلاب اسلامی هستند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور اظهار کرد: حضرت ابراهیم (ع) زمانی که خانه خدا را بنا کرد هیچ‌ کسی آنجا نبود و سکنه‌ای نداشت، خداوند در آیه 126 سوره مبارکه بقره می‌فرماید ابراهیم گفت خدایا اینجا را شهری امن کن و اهل آن را که به خدا ایمان آورده‌اند از انواع روزی‌ها بهره‌مندساز، البته حضرت ابراهیم (ع) تنها برای متدینین دعا کرد اما خداوند فرمود هر که راه کفر را در پیش گیرد دنیا را به او می‌دهم، اما در آخرت دچار عذاب آتش دوزخ خواهد شد.

 

وی ادامه داد: نیروهای مسلح در همه جای دنیا مرکز تأمین امنیت انسان‌ها هستند، در کشور ما نیز نیروهای مسلح با تمام قدرت در خدمت مردم هستند تا امنیت آنان را تأمین کنند.

 

 

امام جمعه قزوین عنوان کرد: رهبر فرزانه انقلاب نیروهای مسلح را بازوان قدرتمند انقلاب می‌دانند، ما از زمانی که نمی‌توانستیم حتی ساده‌ترین تجهیزات نظامی را بسازیم به دورانی رسیده‌ایم که اقدام به تولید موشک‌های نقطه زن و دوربرد کرده‌ایم، این معنای حدیث امیرالمؤمنین (ع) است که فرمودند «قَوِّ عَلى خِدمَتِكَ جَوارِحي وَاشدُد عَلَى العَزيمَةِ جَوانِحي» یعنی خدایا مرا برای خدمت‌گزارى‌ات نيرومند ساز و درونم را در تصميم‌گيرى قوى دار.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: یک زمان ما در کشور تنها به تأمین زندگی شخصی و معیشت خود می‌اندیشیدیم اما امروز به مقاومت اسلامی در کشورهای مختلف دنیا و نجات مستضعفان عالم فکر می‌کنیم، چقدر کوچک بودیم و چقدر بزرگ و قدرتمند شده‌ایم، این بزرگی را امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب برای ما به ارمغان آوردند، امثال حاج قاسم سلیمانی‌ها نیز این بزرگی و عظمت را خوب درک کردند و پای کار آن ایستادند و نشان دادند که ما می‌توانیم.

 

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: بنده به خاطر دارم زمانی تمام دار و ندار جمهوری اسلامی مدرسه فیضیه بود که عصر 17 خرداد سال 1354 عوامل حکومت شاهنشاهی به آنجا حمله کرده و طلبه‌های آن را به قصد کشت زدند و بردند و آن مدرسه را به تعطیلی کشاندند، این مدرسه چند سال تعطیل بود اما اکنون به برکت همان تلاش‌ها مقاومت اسلامی پا گرفت و در آینده نیز مقاومت اسلامی هر روز بیشتر از قبل امان مستکبران را خواهد برید و بساط کفر و ظلم آن‌ها را برخواهد چید.

 

 

حجت‌الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در این دیدار گفت: تلاش داریم تا در سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور، سلامت نیروهای نظامی و انتظامی را حفظ کرده و ارتقا ببخشیم.

 

وی بیان کرد: اصل ۱۷۲ قانون اساسی صیانت از نیروهای مسلح را بر دوش این سازمان قرار داده و البته کار ما تنها برخورد و رسیدگی به جرائم نیست بلکه پیشگیری را نیز به عنوان یک اصل در دستور کار قرار داده‌ایم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group