پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

عزیزان نیروی انتظامی ادامه دهنده راه شهدا هستند / حمایت از حق، انسان را عزتمند می‌کند

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در مراسم غبارروبی و گل‌باران مزار مطهر شهدا به‌مناسبت هفته ناجا گفت: عده‌ای از این مومنان وظیفه خود را انجام دادند و به شهادت رسیدند؛ مانند شهدایی که در جوار قبور نورانی آنها هستیم. آنهایی که اهل خدا هستند با استقامت پای کار دین فدا می‌شوند و شما عزیزان هم اکنون راه شهدا را طی می‌کنید.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم غبارروبی و گل‌باران مزار مطهر شهدا به‌مناسبت هفته ناجا، با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: عده‌ای از مومنان وظیفه خود را انجام دادند و به شهادت رسیدند؛ مانند شهدایی که در جوار قبور نورانی آنها هستیم. آنهایی که اهل خدا هستند با استقامت پای کار دین فدا می‌شوند و شما عزیزان هم اکنون راه شهدا را طی می‌کنید.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) خاطرنشان کرد: از امام حسن عسکری (ع) حدیثی نقل شده است که هر روز به آن احتیاج داریم و همیشه باید همراه ما باشد؛ امام (ع) فرمودند هیچ آدم آبرومند و عزتمندی نیست که حق را رها کند، به‌جز اینکه به ذلت کشیده شود.

 

امام جمعه قزوین افزود: انسان اگر به جای اینکه جانب مظلوم را بگیرد، جانبداری ظالم را کند، دچار ربا و مال حرام شود و اگر به جای طرفداری از صداقت و راستی، سمت دروغ و نفاق بایستد، در این دنیا دچار ذلّت می‌شود.

 

آیت الله عابدینی در ادامه تاکید کرد: امام حسن عسکری (ع) در ادامه این حدیث بیان می‌کنند که هیچ انسان ضعیف و ناتوانی، حامی حق نشد مگر اینکه به عزت رسید و هرکسی با حق همراه شود به عزت می‌رسد. مانند امام خمینی (ره) که حامی حق شد، سختی‌های زیادی را تحمل کرد و اکنون بعد از چندین سال از رحلت ایشان دارای عزت الهی است.

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group