پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان: مسئولان کشور همسایه و برادر افغانستان عاملان خونخوار این جنایت را مجازات کنند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

با استفاده از هنر فاخر و امکانات روز می توانیم آرمان هایمان را بدون ترجمه برای مردم دنیا بیان کنیم

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در مراسم رونمایی از بازی موبایلی سرافرازان گفت: این سبک از ورود در عرصه هنر فاخر و استفاده از ابزار و امکانات روز، کاری می‌کند که ما بتوانیم بدون ترجمه خواسته‌ها، چشم‌انداز و آرمان‌هایمان را برای مردم دنیا بیان کنیم.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم رونمایی از بازی موبایلی سرافرازان، از تولیدات سازمان فضای مجازی سراج که با موضوع مدافعان حرم و آزادسازی شهر حلب در سوریه و به همت بازی‌سازان قزوینی تولید شده است؛ اظهار کرد: خدای متعال در آیه 61 سوره فرقان می‌فرماید سراج که همان خورشید است، منبع تولید و جوشش است؛ درحالیکه قمر انعکاس دهنده است. نامگذاری سازمان فضای مجازی سراج پر معنا و برگرفته از آیات قرآن است.

 

وی تصریح کرد: قرآن کریم در آیه 60 سوره انفال به ما دستور داده است «وأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ»، درست است که پسوندهای این آیه باعث می‌شود بیشتر رنگ و بوی نظامی به خودش بگیرد اما مشخص است باید هر کاری و راهی که می‌دانید علیه دشمنان بشریت و دشمنان ارزش‌های متعالی و کرامت انسانی به کار بگیرید.

 

امام جمعه قزوین با بیان اینکه قرآن کریم ما را از مسابقه در مسائل دنیوی منع می‌کند، گفت: قرآن در کسب مقام، مال دنیا و هرچیزِ دنیایی، مسابقه دادن را خوب نمی‌داند اما در مسائل معنوی ما را تشویق می‌کند و می‌گوید در کارهای خیر سرعت بگیرید. اینکه در استان ما جوانان خوب ما در یک میدان مسابقه‌ای اول سرعت گرفتند و بعد به سبقت رسیدند، تبریک عرض می‌کنیم و برایشان موفقیت‌های بیشتری از خداوند متعال خواهانیم.

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین یادآور شد: این سبک از ورود در عرصه هنر فاخر و استفاده از ابزار و امکانات روز، کاری می‌کند که ما بتوانیم بدون ترجمه خواسته‌ها، چشم‌انداز و آرمان‌هایمان را برای مردم دنیا بیان کنیم. مسائل بسیاری وجود دارد که گفتنشان با الفاظ و ترجمه و عبارات تاثیر چندانی ندارد و بسیاری از کارهای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در حمایت از مظلومان و محرومان نیاز به ترجمه و تفسیر نداشت و بدون ترجمه پیام خود را می رساند.

 

 

 

 

..

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group