رهبر انقلاب رأس ساعت ۷ صبح با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) آراء خود را به صندوق انداختند؛ روز انتخابات روز ملت ایران و تعیین سرنوشت است هرچه زودتر این وظیفه را انجام دهید

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

پیام آیت‌الله عابدینی به‌مناسبت سالروز عروج بنیانگذار انقلاب اسلامی و قیام پانزدهم خرداد

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین به مناسبت سالروز عروج بنیانگذار انقلاب اسلامی و قیام پانزدهم خرداد پیامی صادر کرد. در قسمتی از این پیام آمده است: در ایام پیش‌رو نیز ان‌شاءالله شاهد این وفاداری و شور حضور خواهیم بود که تجلی مردم‌سالاری دینی، حرکت به سمت تمدن اسلامی و امید جهانیان است.

 

متن پیام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

نیمه خرداد نقطه عطف مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی و سال‌روز عروج بنیانگذار این انقلاب امام خمینی رحمت الله علیه است. اسطوره‌ای تحول‌آفرین که در راستای راه انبیای الهی، مسیر تاریخ بشریت را به سمت معنویت تغییر دادند. شخصیت بی‌نظیری که در عصر غیبت، با امید به آینده و اعتقاد به پیروزی قطعی اسلام بر کفر و غلبه مستضعفان بر مستکبران قیام کردند و این انقلاب را به خلف صالحشان امام خامنه‌ای مدظله‌العالی و ملتی که به ایشان دلبستگی داشتند سپردند تا در ادامه مسیر خود عصر جدیدی را در عدالت‌محوری و احترام به ارزش‌های انسانی آغاز کند.

 

این روزها در بحبوحه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، یاد و خاطره امام راحل و سالروز قیام پانزدهم خرداد را گرامی می‌داریم و خدا را شاکریم که این انقلاب با گذشت 43 سال هر روز به قله‌های مرتفع‌تری از اهداف عالی خود دست می‌یابد و هرروز مردم ما همراهی و وفاداری بیشتری را در این مسیر از خود نشان می‌دهند. در ایام پیش‌رو نیز ان‌شاءالله شاهد این وفاداری و شور حضور خواهیم بود که تجلی مردم‌سالاری دینی، حرکت به سمت تمدن اسلامی و امید جهانیان است.

 

عبدالکریم عابدینی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group