رهبر انقلاب رأس ساعت ۷ صبح با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) آراء خود را به صندوق انداختند؛ روز انتخابات روز ملت ایران و تعیین سرنوشت است هرچه زودتر این وظیفه را انجام دهید

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

حضور نسل جوان در مبارزه علیه صهیونیست ها برای این رژیم یأس آور بود / موشک‌های مقاومت فلسطین هر روز قدرت تخریب بیشتری پیدا می‌کند/ ائمه جمعه در مسیر تحقق حضور حداکثری در انتخابات، رسالت پدرانه دارند

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در نشست ماهانه ائمه جمعه استان گفت: آن چیزی که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تأکید بیشتری دارند، حضور حداکثری در انتخابات است و ائمه جمعه در مسیر تحقق این امر، رسالتی پدرانه و جامع بر عهده دارند و امیدواریم همانند گذشته این نقش به خوبی ایفا شود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در نشست ماهانه ائمه جمعه استان قزوین اظهار کرد: طبق گزارش‌ها جرائم در ماه مبارک رمضان کاهش پیدا می‌کند که بسیار ارزشمند است اما موضوع مهمتر این است که علاوه بر کاهش جرائم، اخلاقیات، معنویات، محبت، انس و الفت بین انسان‌ها افزایش می‌یابد که از برکات این ماه شریف است.

 

وی با تبریک پیروزی مقاومت بر صهیونیست‌ها، تصریح کرد: این پیروزی بسیار ارزشمند بود چرا که صهیونیست‌ها گمان می‌کردند مقاومت با پایان نسل‌های قدیم فلسطینیان پایان می‌یابد اما همگان دیدند که نسل‌های جوان با جدیت بیشتر پای کار مبارزه و مقاومت ایستاده‌اند و این مهم برای صهیونیست‌ها و جبهه کفر یأس‌آور بود.

 

امام جمعه قزوین با اشاره به پیشرفت‌های تجهیزات نظامی و موشکی فلسطینیان گفت: زمانی مبارزات علیه رژیم صهیونیستی با سنگ بود اما امروز این مبارزات با موشک انجام می‌شود و هر روز موشک‌ها دقیق‌تر و برد بیشتری پیدا می‌کند و در مجموع مخرب‌تر شده است و این موضوع ترس و هراسِ بیشتری برای صهیونیست‌ها به همراه داشته است.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: موشک جای سنگ‌های مبارزان را گرفته و صهیونیست‌ها از شعارهایشان در خصوص نظم نوین جهانی عقب نشسته‌اند و دور خود دیوار کشیده‌اند و ان‌شاءالله بزودی شاهد نابودی این رژیم جنایتکار و کودک‌کش خواهیم بود.

 

وی در خصوص انتخابات و اهمیت مشارکت حداکثری در آن تأکید کرد: آن چیزی که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تأکید بیشتری دارند، حضور حداکثری در انتخابات است و ائمه جمعه در مسیر تحقق این امر، رسالتی پدرانه و جامع بر عهده دارند و امیدواریم همانند گذشته این نقش به خوبی ایفا شود.

 

آیت‌الله عابدینی ادامه داد: می‌باید مراقب فتنه‌های جدید در انتخابات باشیم چرا که در گذشته برخی در موقع ثبت نام دم از رعایت کامل قانون می‌زدند اما در نهایت فتنه بپا کردند؛ شاهدیم در این دور از انتخابات برخی در بدو ثبت نام حرف‌های فتنه‌انگیز مطرح کردند و گفتند اگر تأیید نشویم در انتخابات شرکت نمی‌کنیم و بیان این حرف‌ها بسیار خطرناک و فتنه انگیزانه بود.

 

 

امام جمعه قزوین با تأکید بر مبارزه جدی با مفسدان و مفاسد جامعه اظهار کرد: زمین‌خواری یکی از مفاسد جدی در جامعه است که باید با جدیت با آن مبارزه کنیم و هیچ هراسی نداشته باشیم و بدانیم با مبارزه علیه مفاسد عزت پیدا می‌کنیم.

 

وی با تسلیت درگذشت مرحوم خانم امیری خبرنگار انقلابی و عدالت‌طلب استان قزوین یادآور شد: مرحوم خانم امیری با جدیت در مبارزه با مفاسد و زمین خواری‌ها پای کار بود و علاوه بر این که این رویکرد برای ایشان هزینه داشت، با جدیت پای کار ایستاد و برای این خبرنگار انقلابی علو درجات را مسألت داریم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تشریح کرد: مبارزه با فساد به انسان عزت و آبرو می‌بخشد. امام حسن عسکری(ع) فرمودند هیچ آدم ناتوانی از حق دفاع نکرد مگر آنکه به عزت دست یافت و این مبانی دینی و تجربه‌های عملی پشتوانه بسیار ارزشمندی برای این معناست.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group