رهبر انقلاب رأس ساعت ۷ صبح با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) آراء خود را به صندوق انداختند؛ روز انتخابات روز ملت ایران و تعیین سرنوشت است هرچه زودتر این وظیفه را انجام دهید

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین از بخش تالاسمی بیمارستان قدس بازدید کرد

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین به مناسبت روز بیماری‌های خاص در بازدید از بخش تالاسمی بیمارستان قدس گفت: وقتی خدا را ببینیم، در بیماری‌ها و سختی‌ها احساس یأس نمی‌کنیم و همیشه امیدوار هستیم خداوند لطفش را شامل حال ما کند و ما را از هر بیماری حفظ کند و در دستگاه خدا کار نشدنی وجود ندارد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در بازدید از بخش تالاسمی بیمارستان قدس که به مناسبت روز بیماری‌های خاص برگزار شد، اظهار کرد: می‌دانیم در عالمی که زندگی می‌کنیم، همیشه در معرض امتحان هستیم و هیچ کسی در دنیا از امتحان معاف نیست.

 

وی ادامه داد: قرآن درباره قاعده امتحان الهی فرموده آیا مردم خیال می‌کنند همین که بگویند ایمان آورده‌ایم، رها شده و امتحان نمی‌شوند؟! ما همیشه مردم را امتحان کردیم تا آنهایی که اهل صداقت و ایمان هستند با آنهایی که اهل صداقت و ایمان نیستند شناسایی شوند.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: امتحان‌های الهی ممکن است با بیماری و سلامتی انجام شود؛ خیلی‌ها در امتحان‌های الهی سربلند نمی‌شوند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: هر کسی در هر مسئولیت و مقامی، امتحان خواهد شد و شما عزیزان در حال امتحانی هستید که خداوند آن را انجام می‌دهد و نباید از این موضوع ناراحت باشیم.

 

وی عنوان کرد: در نگاه دین وقتی انسانی مریض می‌شود، درست است که کادر درمان زحمات زیادی را متحمل می‌شوند اما آن کسی که شفا را نصیب انسان می‌کند، خداوند است و غیر خدا هیچکسی نمی‌تواند انسان را شفا دهد.

 

آیت‌الله عابدینی اظهار کرد: وقتی خدا را ببینیم، در بیماری‌ها و سختی‌ها احساس یأس نمی‌کنیم و همیشه امیدوار هستیم خداوند لطفش را شامل حال ما کند و ما را از هر بیماری حفظ کند و در دستگاه خدا کار نشدنی وجود ندارد.

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group