رهبر انقلاب رأس ساعت ۷ صبح با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) آراء خود را به صندوق انداختند؛ روز انتخابات روز ملت ایران و تعیین سرنوشت است هرچه زودتر این وظیفه را انجام دهید

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 خدمات هیئت رزمندگان جهادی و در خدمت دین است/ دین توجه جدی به ریشه‌کن شدن فقر دارد

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در بازدید از آشپزخانه پویش مهربانی گفت: در این ماه رحمت و برکت خدا دعای «اللَّهُمَّ أَشْبِعْ كُلَّ جَائِعٍ‏» را می‌خوانیم و می‌بینیم که دین ما و پیامبر ما چقدر توجه دارند که در جامعه گرسنه، فقیر و نیازمندی نباشند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در بازدید از آشپزخانه پویش سفره مهربانی مبارزه با فقر را یکی از ارزشمندترین جلوه‌های ماه مبارک رمضان دانست و گفت: در این ماه رحمت و برکت خدا دعای «اللَّهُمَّ أَشْبِعْ كُلَّ جَائِعٍ‏» را می‌خوانیم و می‌بینیم که دین ما و پیامبر ما چقدر توجه دارند که در جامعه گرسنه، فقیر و نیازمندی نباشند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تجلیل از خدمات هیئت رزمندگان اسلام قزوین ابراز کرد: شما همیشه در کسوت خدمت به مردم، جهاد و حمایت از دین بوده‌‌اید و در این سفره رحمت خدا شما برای رفع گرسنگی نیازمندان عملیات انجام می‌دهید که خیلی زیباست و ان‌شاءالله همیشه در کار خیر موفق باشید.

 

امام جمعه قزوین افزود: از خدای متعال درخواست می کنیم به برکت کارهای خوب شما باران رحمتش را برای ما نازل کند و بیمارانمان را شفا دهد.

 

گفتنی است هیئت رزمندگان اسلام و موکب احباب الرضا(ع) قزوین در قالب پویش سفره مهربانی روزانه 1000 پرس غذای گرم طبخ و بین نیازمندان قزوین و حاشیه شهر توزیع می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group