رهبر انقلاب رأس ساعت ۷ صبح با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) آراء خود را به صندوق انداختند؛ روز انتخابات روز ملت ایران و تعیین سرنوشت است هرچه زودتر این وظیفه را انجام دهید

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

تجربیات موسسه راه فرشتگان آسمانی برای سایر استان ها مفید است / کاری کنیم فرزندان این مجموعه با قرآن انس پیدا کنند

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در بازدید از موسسه راه فرشتگان آسمانی (شیرخوارگاه حلیمه خاتون) گفت: تجربیات موسسه راه فرشتگان آسمانی برای سایر استان ها مفید است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی به مناسبت ولادت کریم اهل بیت امام حسن علیه السلام در بازدید از موسسه راه فرشتگان آسمانی (شیرخوارگاه حلیمه خاتون) اظهار کرد: استفاده از طرفیت نمازهای جماعت و جمعه در کار شما بسیار موثر و راهگشاست و گستره‌ی حضور مردم را در راستای کار خیر افزایش می‌دهید و این مهم با همت شما دست یافتنی است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: بسیاری از حوادثی که پیرامون شما اتفاق می افتد بسیار زیباست و لازم است این وقایع ثبت شده و تجربیات به سایر استانها و مناطق منتقل شود.

 

امام جمعه قزوین افزود: امام علی(ع) درباره یتیمان بسیار سفارش کرده‌اند و فرمودند مراقب باشید دچار آسیب و ضایعات نشوید و کاری نکنید که در بندگی خدا سست شوند.

 

 

 

آیت‌الله عابدینی تصریح کرد: قرآن فرموده اگر نماز اقامه شود و همه جانبه دیده شود جلوی هر بدی را می‌گیرد و عدالت، صداقت و انصاف مصداق اقامه نماز و همه جانبه دیدن دین است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: در تعابیر دینی بجای اطعام از «اکرام» استفاده شده است و قرآن را کریم معرفی کرده و سفارش شده از قرآن برای تربیت فرزندان استفاده کنید تا قوام و دوام داشته باشند و ماندگاری پیدا کنند.

 

امام جمعه قزوین در پایان افزود: از اساس کاری کنیم که فرزندان این مجموعه، با قرآن انس پیدا کنند و سیره اهل بیت علیهم‌السلام را شناخته و با آن سیره و سنت زندگی کنند. متخصصین عرصه‌های قرآنی را بیشتر پای کار بیاورید و این مرکز را به مرکزی قرآنی تبدیل کنید و اگر این امر تحقق یابد اعتماد جامعه نیز افزایش می یابد.

 

 

 

در این برنامه آقای وارثی مدیرکل بهزیستی استان، آقای عاملیان مدیرعامل و آقای زاجکانی رئیس هیأت مدیره مؤسسه خیریه راه فرشتگان آسمانی گزارشی از اقدامات انجام شده در این مؤسسه ارائه کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group