رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به‌مناسبت روز جهانی قدس: مبارزه مشروع با رژیم غاصب را ادامه دهید که ناچار به قبول همه‌پرسی شود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

آیت‌الله عابدینی با حضور در لشکر 16 زرهی قزوین، روز ارتش را تبریک گفت/ نماینده ولی فقیه در استان از بیمارستان صحرایی و 553 ارتش بازدید کرد

 

 

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با حضور در لشکر 16 زرهی قزوین، روز ارتش را تبریک گفت و از بیمارستان صحرایی و 553 ارتش بازدید کرد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار با فرماندهان و مسئولین لشگر 16 زرهی به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: ایران اسلامی به برکت عمل به آیه «وَ اَعِدّوا لَهُم مَااستَطَعتُم مِن قُوَّة» به یکی از قدرت های نظامی تبدیل شده است و شما عزیزان برای تحقق این امر رشادت های بسیاری کرده اید.

 

وی یاد و خاطره همه شهدای ارتش جمهوری اسلامی را گرامیداشت و تصریح کرد: نیروهای ارتشی در دوران دفاع مقدس، مخلصانه پای کار بودند و از مرزهای ایران اسلامی دفاع کردند و بسیاری از این عزیزان جان خود را فدا کردند.

 

 

امام جمعه قزوین بیان کرد: یکی از ویژگی‌های نیروهای مسلح در نظام دینی این است که خداوند تا پیروزی نهایی حامی و پشتیبان آن‌ها است و می‌فرماید "ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر خدا را یاری کنید خدا نیز شما را یاری می‌کند و گام‌هایتان را استوار می‌دارد" و نمونه‌ای از این حمایت را در دفاع مقدس مشاهده کردیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اتحاد و همدلی بین نیروهای مسلح در نظام دینی را از ویژگی‌های بارز آن‌ها دانست که در هیچ جای عالم دیده نمی‌شود و خاطرنشان کرد: تفاوت بین ارتش و سپاه تنها در لباس آنها است. نیروهای مسلح ما در هدف مشترک هستند و از قرآن و آرمان‌های الهی و دینی حمایت می‌کنند و محور این انسجام ولی فقیه و رهبر دینی است.

 

 

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح در نظام دینی تنها رسالت نظامی بر عهده ندارند، گفت: در سیل و زلزله و بحران‌هایی نظیر بیماری کرونا، مشاهده کردیم اگر ارتش و سپاه نبودند، معلوم نبود چه بر سر مردم می‌آمد و این حضور در صحنه توسط نیروهای مسلح را همواره در بحران‌ها مشاهده کرده‌ و قدردانی می‌کنیم.

 

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین از بیمارستان صحرایی 60 تخت خوابی و بیمارستان 553 ارتش بازدید کرد و به نیروهای این مجموعه‌های درمانی خدا قوت گفت.

 

بیمارستان صحرایی قزوین با مشارکت ارتش جهت کمک به روند درمان و بستری بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین راه‌اندازی شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group