رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به‌مناسبت روز جهانی قدس: مبارزه مشروع با رژیم غاصب را ادامه دهید که ناچار به قبول همه‌پرسی شود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

حمایت رهبری از جایگاه علم، پشتوانه عظیمی برای جهاد دانشگاهی است/ پیشرفت‌های علمی و دانشگاهی پس از انقلاب، چشم‌گیر بوده است

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مسئولان جهاد دانشگاهی گفت: حمایت رهبری از جایگاه علم، پشتوانه عظیمی برای جهاد دانشگاهی است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مسئولان جهاد دانشگاهی استان قزوین بیان کرد: کارهای علمی و دانشگاهی مباحثی است که بسیار مورد تأیید و تأکید رهبر فرزانه انقلاب است و لازم است هر روز توسعه یافته و تقویت شود. 

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برخاسته از دین است، تصریح کرد: دستاوردهای علمی و دانشگاهی یکی از جنبه‌های مهمی است که می‌تواند قدرت و عظمت کشور را در سطوح جهانی و بین‌المللی نشان دهد و با تکیه بر آن می‌توان پیام مهم امام راحل را در راستای صدور انقلاب اسلامی و زمینه‌سازی ظهور تحقق بخشید.

 

 

امام جمعه قزوین ادامه داد: تأیید و حمایت رهبری، پشتوانه عظیمی برای پیشرفت شماست و این نگاه و چشم‌انداز در راستای آرمان‌های انقلاب اسلامی نیز وجود دارد و به همین خاطر است که پیشرفت‌های علمی و دانشگاهی پس از انقلاب، چشم‌گیر و عظیم بوده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خلاقیت، نوآوری و ابتکار را زمینه‌های مهم و تأثیرگذار در رشد و پویایی هر جامعه‌ای عنوان کرد و افزود: خلاقیت، نوآوری و ابتکار سه عنصر مهم پیشرفت برای هر کشوری محسوب می‌شود که جهاد دانشگاهی با برنامه‌ریزی دقیق در پی تقویت این سه عنصر مهم است.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: اقدامات جهاد دانشگاهی در قزوین نیز بسیار خوب است و جامعه و مردم را امیدوار می کند.

 

آقای فرشاد پیله‌چی، رئیس جهاد دانشگاهی قزوین نیز در این دیدار گزارشی از برنامه ها و دستاوردهای این نهاد ارائه کرد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group