رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به‌مناسبت روز جهانی قدس: مبارزه مشروع با رژیم غاصب را ادامه دهید که ناچار به قبول همه‌پرسی شود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

از تضییع حقوق مردم در شهرک اندیشه‌ی قزوین جلوگیری شود/ انجام به موقع کارها و نظارت‌های دقیق، مانع بروز تخلف‌ها است

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار رئیس کل دادگستری استان و دادستان قزوین گفت: از تضییع حقوق مردم در شهرک اندیشه‌ی قزوین جلوگیری شود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین نورالله قدرتی رئیس کل دادگستری استان و آقای محمد قاسمی دادستان قزوین اظهار کرد: جرائم و خلاف‌هایی که در بخش‌های مختلف صورت می‌گیرد، آسیب‌های بسیاری برای جامعه به همراه دارد و مردم و مسئولان پاکدست را به دردسر می‌اندازد.

 

وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در زمین‌های اندیشه‌ی قزوین خاطرنشان کرد: برخی به خاطر بی‌مسئولیتی، مرتکب خلاف‌هایی شده‌اند و این خلاف‌ها برای مردم زحمت و گرفتاری ایجاد کرده است و لازم است با جدیت به مشکل مردم رسیدگی شده و مانع تضییع حقوق مردم شویم.

 

 

امام جمعه قزوین بیان کرد: اگر کارها به موقع انجام شود و نظارت‌های دقیق صورت بگیرد، جلوی بسیاری از تخلف‌ها گرفته خواهد شد و لازم است دستگاه‌های نظارتی و حراستی کار خود را جدی‌تر بگیرند تا شاهد ارتکاب جرم نباشیم.

 

آیت‌الله عابدینی همچنین از خدمات دستگاه قضایی استان قزوین بخاطر پیگیری‌ ها و تلاش‌های صورت گرفته در برخورد با تخلفات و مفسدان قدردانی کرد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین نورالله قدرتی رئیس کل دادگستری استان و آقای محمد قاسمی دادستان قزوین در این دیدار گزارشی از روند پرونده زمین‌های اندیشه، پرونده نیاوران و برخی مسائل دیگر استان ارائه و بر جلوگیری از تضییع حقوق مردم در شهرک اندیشه‌ی قزوین تأکید کردند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group