رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به‌مناسبت روز جهانی قدس: مبارزه مشروع با رژیم غاصب را ادامه دهید که ناچار به قبول همه‌پرسی شود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

کسانی را انتخاب کنیم که در امر خدمات‌رسانی و رفاه جامعه بکوشند/ برخی رسالتشان تأمین رفاه مردم است اما با فرار رو به جلو حرف از رفراندوم می‌زنند

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار اعضای هیئت نظارت انتخابات ریاست جمهوری گفت: کسانی را انتخاب کنیم که در امر خدمات‌رسانی و رفاه جامعه بکوشند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای هیئت نظارت انتخابات ریاست جمهوری استان قزوین اظهار کرد: اینکه متولیان امر در بحث انتخابات طرفدارانه حضور نیابند بسیار حائز اهمیت است اما آن چیزی که اهمیت بیشتری دارد این است که دیگرانی که طرفدارانه در این عرصه حضور می‌یابند، مدیریت شوند تا همه متولیان امر امانت‌وارانه از این عرصه صیانت کنند.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: نباید کسانی وارد عرصه انتخابات شوند که به جای خدمت‌رسانی به مردم به دنبال سوء استفاده از جایگاه و بیت‌المال باشند و جامعه را ناامید کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: برخی که نمی‌توانند سفره‌های مردم را تأمین کنند، با فرار رو به جلو حرف از رفراندوم می‌زنند. آنها برای مطامع اجانب کار می‌کنند در حالی که باید به فکر سفره و رفاه مردم باشند و طرح رفراندوم در حیطه رسالت آنها نیست.

 

 

وی عنوان کرد: خدای متعال فرموده کسانی که در قلب‌هایشان مرض نفوذ کرده است، شتابزده و با عجله سمت و سوی دشمنان می‌روند و اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند در باب مذاکره عجله نکنید، تفسیر همین آیه شریفه است.

 

آیت‌الله عابدینی ادامه داد: خدای متعال فرموده اگر از آنها دلیل شتابشان را بپرسید می‌گویند می‌ترسیم جنگ اتفاق بیافتد، رهبری فرمودند جنگی اتفاق نمی‌افتد و همه شواهد نیز بر این معنا تأکید دارد که آنها نمی‌توانند وارد جنگ شوند اما آنها همواره مردم را از جنگ می‌ترسانند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

 

امام جمعه قزوین اظهار کرد: جدی‌تر از گذشته باید علاوه بر انجام رسالت‌های شورای نگهبانی، رسالت مبارزه با فتنه‌ها، بصیرت بخشی و نگهبانی از انقلاب و نظام مبتنی بر نماز بپردازیم و رسالت‌های اجتماعی خود را به انجام برسانیم.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group