رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم انس با قرآن کریم: سیاست کشور در زمینه برجام مشخص است مسئولان مراقبت کنند مذاکره فرسایشی نشود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی در استان قزوین در آیین بهره‌برداری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گفت: حوزه‌ علمیه از توانمندی‌های روحانیون با تجربه استفاده کند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در آیین بهره‌برداری فاز اول مجتمع فرهنگی و آموزشی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین که با حضور رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور برگزار شد، اظهار کرد: الحمدالله به برکت همت بالای مسئولان مرکز خدمات کشور این مجموعه بسیار خوب به بهره‌برداری رسید و ان‌شاءالله با برکات بسیاری همراه باشد.

 

وی تصریح کرد: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه علاوه بر خدمات مالی، پشتوانه سرمایه‌های معنوی که همان روحانیون با تجربه است را در کنار خود دارد و این مهم بسیار ارزشمند است.

 

رئیس شورای عالی حوزه‌ علمیه استان قزوین کشف و استفاده از توانمندی‌ها و تجربیات روحانیون با تجربه را بسیار راهگشا دانست و خاطرنشان کرد: ساز و کارها به گونه‌ای طراحی شود که تجربیات و توانمندی‌های روحانیون که عمری را در حوزه‌ها خدمت کرده‌اند، ثبت و ضبط شود تا برای پیشبرد امور بتوان از آنها بهره‌برداری کرد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group