رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم انس با قرآن کریم: سیاست کشور در زمینه برجام مشخص است مسئولان مراقبت کنند مذاکره فرسایشی نشود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: شما جزو مبارزان انقلابی و مجاهدین همیشه در صحنه انقلاب هستید که اگر قرار باشد این ایام سالگرد پیروزی انقلاب را به کسی تبریک بگوییم، شما جزو اولویت‌ها هستید.

 

امام‌ جمعه قزوین افزود: شما جزو عزیزانی هستید که تمام عمر خود را برای انقلاب و حفظ و استمرار آن گذرانده اید و فعالیت‌های ویژه ای در پیش از انقلاب داشته اید و این مجاهدت‌ها پس از پیروزی انقلاب در دوران دفاع مقدس ادامه داشته است.

 

وی در پایان عنوان کرد: در دوران مبارزات شاه گروهی بودند که در سال‌های ۵۴ از مجاهدین خلق حمایت می‌کردند و می‌گفتند اگر ما ۱۰۰سال دیگر به امروز کشور فلسطین برسیم خیلی پیشرفت کرده ایم، اما برخلاف نظر آنها ۱۰۰سال طی چهارسال طی شد و امروز ایران به اقتدار دست پیدا کرده است.

 

 

به طرح اقتصاد مقاومتی بی‌توجهی شد

 

سردار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ابتدای این مراسم اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب سال‌هاست که بحث اقتصاد مقاومتی و توجه به اصل ۴۴ را مطرح کرده بودند اما متاسفانه با گذشت سالیان زیادی از سوی دولت‌های مختلف مورد توجه قرار نگرفت و به صورت قانون هم درنیامد و بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور به علت بی‌توجهی به همین مباحث اقتصادی رهبری بود.

 

وی با اشاره به اتفاقات رخ داده در دوران مبارزات انقلابی و پس از پیروزی انقلاب اذعان کرد: در آن دوران مجاهدین خلق با عضوگیری‌های زیادی که داشتند و تیم‌های تشکیلاتی که راه اندازی کرده بودند نگاه متفاوتی را در پیروزی انقلاب و مقابله با دوران شاهنشاهی ایجاد کرده بودند.

 

 

 

 

 

 

سردار رضایی ابراز کرد: همین گروه مجاهدین خلق پس از پیروزی انقلاب تبدیل به منافقین شدند و بسیاری از ترورها را در کشور رقم زدند، اگر راه اندازی تیم اطلاعاتی سپاه پاسداران در آن دوران نبود منافقین عملیات‌های سنگینی را که منجر به جنایات زیادی می‌شد، رقم می‌زدند، اما خوشبختانه به لطف الهی این تیم اطلاعاتی سپاه به موقع با بخش بندی‌های مختلف توانستند به خوبی جلوی جنایات منافقین را بگیرند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group