رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم انس با قرآن کریم: سیاست کشور در زمینه برجام مشخص است مسئولان مراقبت کنند مذاکره فرسایشی نشود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در برنامه تجلیل از طلاب برتر حوزه علمیه گفت: پرورش استعدادها یکی از ثمرات انقلاب است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در برنامه تجلیل از طلاب برتر حوزه علمیه قزوین که در شبستان امیرالمؤمنین(ع) مسجدالنبی(ص) برگزار شد، اظهار کرد: انبیاء(ع) آمده‌اند تا گنج‌ها و استعدادهای نهفته انسان‌ها را آشکار کنند.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تجلی آرمان‌های انبیاء(ع) بود، تصریح کرد: پیش از انقلاب اسلامی دانشمندان، پزشکان، کارآفرینان فرصتی برای عرض اندام نداشتند و پزشکان کشور هند در بخش‌های مختلف ما حضور داشتند و استعدادهای کشور نادیده گرفته می‌شد.

 

امام جمعه قزوین افزود: پس از انقلاب اسلامی استعدادها میدان پیدا کردند و شاهدیم در حوزه نظامی، صنعتی و پزشکی رشد فزاینده‌ای داشته‌ایم و در بسیاری از عرصه‌ها جزوه کشورهای برتر دنیا هستیم.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر اینکه نباید انقلاب اسلامی ایران را با انقلاب‌های سایر کشورها مقایسه کنیم، عنوان کرد: مقایسه انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب‌های دنیا، کوچک دیدن مسأله و درک نکردن موضوع مهم است.

 

وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی ثمره معجزات انبیاء است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ثمره تعالیم انبیاء و اولیاء است و عظمت آن بسیار رفیع است و حوزویان رسالت سنگینی در تبیین این معانی دارند.

 

آیت‌الله عابدینی در ادامه رویکرد تفقه در دین را یکی از محورهای مهمی دانست که نیاز حوزه‌هاست و تصریح کرد: رویکرد حوزوی، کثرت افرادی است که تفقه در دین دارند و امیدواریم مسیرمان این گونه باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group