رهبر معظم انقلاب: مجاهدت‌های پرستاران در روزهای کرونا آنها را در چشم مردم عزیزتر از همیشه کرد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

رضای خدا و خدمت به خلق محور فعالیت‌های اقتصادی باشد/ باز کردن سفره‌های رزق و روزی برای مردم توفیق الهی است

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار تعدادی از مدیران شرکت‌های وابسته به بنیاد مستضعفان گفت: رضای خدا و خدمت به خلق محور فعالیت‌های اقتصادی قرار گیرد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار تعدادی از مدیران شرکت‌های وابسته به بنیاد مستضعفان در قزوین اظهار کرد: آمارهای خوبی که از تولید و توسعه شرکت‌ها فرمودید بسیار امیدوار کننده است.

 

وی تصریح کرد: این توفیقی از سوی خدای متعال برای شما عزیزان است که سفره‌های رزق و روزی و اشتغال و برکت را برای مردم باز کنید و علاوه بر آنکه زمینه‌ساز ارتقای سطح زندگی مردم باشید، برای نظام نیز پایگاه امنیت‌سازی باشید.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: همیشه حواسمان باشد که برکات امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی و فعالیت‌های بین‌المللی و اثرگذار شخصیت‌هایی چون سردار سلیمانی، انگیزه‌ای برای فعالیت در عرصه‌های خدمت‌رسان به مردم باشد.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: دشمنان تلاش می‌کردند تا کشور ما را ناامن کنند اما به برکت خون شهدا و رشادت‌های سردارانی چون سردار سلیمانی تا امروز علاوه بر امنیت، شاهد تولید و صادرات محصولات ایرانی به کشورهای منطقه و دنیا هستیم.

 

وی عنوان کرد: اگر بتوانیم با برنامه‌ریزی مدوّن و مؤثر، ورود بیشتری به بازارهای منطقه داشته باشیم، شاهد تحولات بیشتری در عرصه اقتصادی خواهیم بود و این مهم نیازمند حضور دولتی جوان، انقلابی، با انگیزه و فعال است.

 

آیت‌الله عابدینی تأکید کرد: رضای خدا و خدمت به خلق یکی از مهمترین محورهایی است که در هر عرصه‌ای که فعالیت داریم، محور است و رسالت ایمانی ما اقتضا می‌کند مسلمان و غیر مسلمان را ببینیم و حتی کسانی که مسلمان نیستند نیز از خدمات شما بهره‌مند شده و با خدمات شما به دین و اهل بیت(ع) علاقه‌مند شوند و این سیره انبیاء و ائمه اطهار(ع) است.

 

امام جمعه قزوین یادآور شد: خداوند وعده داده کسانی که برای ما کار می‌کنند درهای بسته را به روی آنها باز می‌کنم و در مسیر مشکلات لاینحل برای آنها گشایش ایجاد می‌کنم.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group