رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم انس با قرآن کریم: سیاست کشور در زمینه برجام مشخص است مسئولان مراقبت کنند مذاکره فرسایشی نشود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در مراسم سومین روز درگذشت حاج محمدابراهیم فائزی گفت: مرحوم فائزی در اعتلای فرهنگ جامعه بسیار کوشید.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم سومین روز درگذشت حاج محمدابراهیم فائزی که به صورت مجازی برگزار شد، اظهار کرد: در ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) قرار داریم و از خدای متعال می‌خواهیم مرحوم فائزی را میهمان سفره برکات صدیقه کبری(س) قرار دهد.

 

وی تصریح کرد: مرحوم فائزی نقش اثرگذاری در تعلیم و تزکیه جوانان و دانش‌آموزان داشت و اخلاق، تهذیب و تزکیه نفوس را دنبال می‌کرد و سیره، روش و منش زندگی درستی را در پیش گرفته بود.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: مرحوم فائزی تمام عمر خود را به تعلیم و تربیت گذراند و قبل از انقلاب از چهره های مؤمن همراه با مبارزات انقلابی بودند و پس از پیروزی انقلاب نیز در سنگر تعلیم و تزکیه حضور اثرگذار داشتند.

 

امام جمعه قزوین بیان کرد: برنامه‌هایی که ایشان پایه‌گذاری کرد، زمینه‌ای برای رشد و بالندگی فرزندان این مرز و بوم فراهم کرده بود و آنچنان با دانش‌آموزان رفاقت می‌کردند که احساس بیگانگی با این معلم عزیز نداشتند.

 

وی افزود: سیره و سلوک مرحوم فائزی باعث می‌شد که دانش‌آموزان به نماز گرایش پیدا کنند. شهادت می‌دهیم که این عزیز برای اقامه نماز همواره پای کار بود و پیرو سیره و سنت بزرگانی چون مرحوم آیت‌الله باریک‌بین، مرحوم آیت‌الله شالی و شهدایی چون عباس بابایی، شهید لشگری و شهید چگینی بود.

 

آیت‌الله عابدینی عنوان کرد: مرحوم فائزی در اعتلای فرهنگ جامعه بسیار کوشید و فرزندانی صالح و شاگردان صالحی را پرورش داد و تقدیم جامعه کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group