رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم انس با قرآن کریم: سیاست کشور در زمینه برجام مشخص است مسئولان مراقبت کنند مذاکره فرسایشی نشود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در نشست ائمه جمعه استان گفت: علامه مصباح‌یزدی بنیانگذار طرح‌های بصیرت‌افزایی عظیمی در کشور بود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در نشست ائمه جمعه استان قزوین که در دفتر امام جمعه تاکستان برگزار شد، با تسلیت مجدد عروج ملکوتی علامه مصباح‌یزدی اظهار کرد: حقیقتاً مرحوم علامه مصباح‌یزدی در بصیرت‌افزایی ملت ما نقش به سزایی داشت و اقدامات اثرگذار ایشان منحصر به قم و طلبه‌ها نبود بلکه بنیانگذار حرکت‌های بصیرت‌افزایی عظیمی در کشور همانند طرح ولایت شدند.

 

وی ادامه داد: آموزش‌هایی که مرحوم علامه مصباح‌یزدی در میان اقشار جامعه داشت، بسیار اثرگذار بود و وقتی به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی مشرف می‌شدند آن‌چنان ادب امامت، ولایت و رهبری را داشتند که تماشایی و درس‌آموز بود تا ما بدانیم در پیشگاه رهبری باید چگونه باشیم.

 

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: مرحوم علامه مصباح‌یزدی واقعاً برای رهبر و امام مسلمین عمار بود و جای خالی علامه شهید مطهری را پر کرد و از سلسله آیت‌الله بهجت، علامه طباطبایی و از شاگردان امام راحل بود.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: نقش اثرگذار علامه مصباح‌یزدی در دانشگاه‌ها بسیار عظیم و هدایت‌گر بود و اساتید بسیاری از دانشگاه‌ها از شاگردان ایشان بودند و آنقدر نقش معلمی در زندگی ایشان پررنگ بود که مردم جامعه نیز از ایشان اثرپذیری داشتند.

 

 

وی عنوان کرد: امیدواریم خدای متعال این عالم فرزانه و علامه فقید را با اباعبدالله الحسین(ع)، انبیاء(ع)، اولیاء و شهدا محشور کند.

 

آیت‌الله عابدینی یاد و خاطره مرحوم حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشمی امام جمعه فقید آوج را نیز گرامی داشت و خاطرنشان کرد: مرحوم هاشمی نقش مهمی در خدمت‌رسانی به مردم منطقه داشت و آثار و معنویت و اثرگذاریِ اقدامات ایشان پس از رحلت ایشان نیز به قدرت و قوت خود باقیست.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group