رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری: حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در پیام تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: رنج‌ها و زحمت‌های پرستاران پاداش خدایی دارد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در پیام روز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار اظهار کرد: ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را به صورت ویژه خدمت پرستاران گرانقدر و کادر پزشکی تبریک عرض می‌کنم.

 

وی تصریح کرد: امیدوارم خدای متعال زندگی کسانی که درد و رنج بیماران کرونایی را به حداقل می‌رسانند، برای مداوای بیماری‌شان تلاش می‌کنند، از آنها مراقبت می‌کنند و خستگی برایشان بی معنا شده و ایستادگی و مقاومت برای خدمت‌رسانی به هم نوعان را مدتهاست سرلوحه کار خود قرار داده اند، آکنده از برکات قرار دهد.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: روز پرستار با میلاد حضرت زینب(س) هماهنگ شده است تا پرستاران ما بدانند قهرمان عرصه پرستاری، زینب کبری(س) است. حضرت در بحرانی‌ترین شرایط هم مدیریت و هم پرستاری کرد و رسالت ایمانی و اعتقاداتی خود را در کنار امام زین‌العابدین(ع) به نحو احسن به نمایش گذاشت.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: همه مردم دعاگوی پرستاران و کادر پزشکی عزیز هستند و همه کسانی که هر روزه از سیمای جمهوری اسلامی و رسانه‌ها خدمات شما را مشاهده می‌کنند، همه کسانی که بیمارانشان را به شما می‌سپارند، دعاگوی شما هستند.

 

وی افزود: دعا می کنیم برای همه کسانی که در بیمارستان ها هستند، خداوند شفای خود را در دستان مهربانانه مدافعان سلامت به آنها برساند و برای درگذشتگان کرونایی از خدای متعال مغفرت و آمرزش و برای شهدای مدافع سلامت علو درجات را طلب می‌کنیم.

 

آیت‌الله عابدینی گفت: رنج‌ها و زحمت‌هایی که برای خدا متحمل می‌شوید، پاداش خدایی دارد و خدای متعال این را به صورت خیر و برکت در زندگی شما و فرزندانتان جاری می‌کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group