رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری: حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم تکریم و معارفه دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گفت: قدرشناسی از میراث‌های معنوی قزوین رسالت‌ امروز ماست.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تکریم و معارفه دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان قزوین که در امامزاده اسماعیل(ع) برگزار شد، اظهار کرد: محافل تکریم به این معناست که سرمایه‌های خود را رها نمی‌کنیم و همواره قدردان سرمایه‌های معنوی هستیم و آنها را حفظ و حراست می‌کنیم.

 

وی تصریح کرد: عرصه خدمت به مردم هیچگاه بازنشستگی ندارد و حتی اگر مسئولیتی هم بر عهده نداریم می‌باید خدمت به جامعه و مردم را همواره دنبال کنیم.

 

امام جمعه قزوین با بیان اینکه قدر میراث‌های معنوی را تا زمانی که هستند بدانیم، گفت: شناسایی و قدرشناسی از میراث‌های معنوی که در دفاع مقدس و عرصه‌های مختلف افتخارآفرینی کرده‌اند یکی از مسئولیت‌های مهم امروز ماست.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: همه کوشش‌ها و تلاش‌ها بر این پایه مهم استوار باشد که در حین کار و خدمت مدال افتخار را بگیریم و نزد خدای متعال به پاس خدماتی که کرده‌ایم سربلند باشیم و مردم شهادت دهند که در رسالت و مسئولیتی که داشته‌ایم اقامه کننده دین و مجری فرمان الهی بوده‌ایم و بدانیم ریا در این مسیر کار ما را ضایع و باطل می‌کند.

 

وی به اهمیت کار جمعی نیز اشاره کرد و گفت: قرآن برای ورود به کار جمعی شرایطی را تعیین کرده که ایمان، تقوا و تسلیم از جمله آنهاست و اگر همه ما در مسئولیت‌هایی که بر عهده داریم با این اصول وارد کارهای جمعی و گروهی شویم، یقیناً موفقیت‌ها چشم‌گیر و عظیم خواهند بود.

 

گفتنی است در پایان این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خضری به عنوان دبیر جدید ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی معرفی و از خدمات آقای عباس کاظمی قدردانی شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group