رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری: حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) کشور گفت: نیروهای مؤمن، انقلابی و جهادی استان قزوین از ظرفیت بالایی برخوردار هستند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار آقای سید‌احمد عبودتیان مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) کشور که به منظور تکریم و معارفه دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان به قزوین سفر کرده بود، اظهار کرد: نیروهای مؤمن، انقلابی و جهادی در استان قزوین از ظرفیت بسیار بالایی برخوردارند و همواره در پیشبرد آرمان‌های انقلاب و حل چالش‌ها و بحران‌های کشور به خوبی به میدان آمده‌اند.

 

وی ادامه داد: این عزیزان سرمایه‌های معنوی عظیمی برای کشور محسوب می‌شوند و همواره تلاش ما باید بر این باشد که این روحیه ها حفظ و تقویت شود و الحمدالله رویکردها و برنامه‌ها بر همین مسیر استوار بوده است.

 

 

امام جمعه قزوین پرورش نیروهای مؤمن و انقلابی را یکی از کارهای مهم و حیاتی دانست و افزود: هر جا کشور با بحرانی مواجه شده، نیروهای مؤمن و انقلابی پای کار آمده‌اند و ان‌شاءالله تلاش کنیم تا هر روز فضای پرورش و تربیت نیروهای انقلابی را با جدیت بیشتری دنبال کنیم.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین به اهمیت کار جمعی نیز اشاره کرد و گفت: قرآن برای ورود به کار جمعی شرایطی را تعیین کرده که ایمان، تقوا و تسلیم از جمله آنهاست و اگر همه ما در مسئولیت‌هایی که بر عهده داریم با این اصول وارد کارهای جمعی و گروهی شویم، یقیناً موفقیت‌ها چشم‌گیر و عظیم خواهند بود.

 

وی تأکید کرد: تلاش کنیم هم‌افزایانه کارها را پیش ببریم و قرآن را پیشوای خود قرار دهیم چرا که در متون دینی آمده است اگر قرآن را پیشوای خود بگیریم، ما را به سمت بهشت سوق می‌دهد و این هدف برای انسان ارزشمندترین و ولاترین هدف است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group