رهبر معظم انقلاب: مجاهدت‌های پرستاران در روزهای کرونا آنها را در چشم مردم عزیزتر از همیشه کرد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

منشور زندگی در آینده جهان، قرآن کریم است/سرنوشت رژیم صهیونیستی فرانسوی، محکوم به فنا و نابودی است

 


آیت الله عابدینی گفت: آینده جهان همان راهی است که رسول الله (ص) و اهل بیت(ع) ترسیم کرده اند و منشور زندگی در آینده جهان، قرآن کریم است.

آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین، در تجمع مردمی شهر قزوین که با محوریت اعتراض به توهین نشریه فرانسوی و هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام در مسجد امام حسن عسکری(ع) برگزار شد با اشاره به آیات قرآن بیان کرد: هیچ نیرنگ و توطئه شومی جز به توطئه گران بر نمی گردد.

وی گفت: کسانی که علیه دین خدا و ارزش های دینی، علیه انصاف و عدالت، علیه حق و ایمان، علیه قرآن، علیه اشرف انبیای الهی و اشرف مخلوقات نقشه می کشند، جز این که خودشان آسیب ببینند اتفاق دیگری نخواهد افتاد و این یک اصل و قانون خداست.

آیت الله عابدینی با اشاره به این موضوع گفت: امروز ما نیز در اعتراض به این اقدامات غیر اخلاقی و نیز برای نشان دادن احساسات و عواطف خود به جایگاه پیامبر عظیم الشأن اسلام و قرآن کریم به خیل عظیم مسلمانان و آزادی خواهان می پیوندیم. حضور گسترده مردم پاکستان در اعتراض به این عمل غیرانسانی بسیار شگفت انگیز است و این امر نشان می دهد آنها خواستند علیه اسلام اقدام کرده و مسلمانان را تهدید کنند و مسلمانان این تهدید و تحریف را تبدیل به فرصت کردند.

امام جمعه قزوین اظهار کرد: یقینا حضور میلیونی مسلمانان در اعتراض به این رفتار غیر انسانی، مانند سیلی بر صورت توهین کنندگان بوده است. خداوند متعال در آیه ۱۳۰ سوره بقره می فرماید؛ چه کسانی از آئین ابراهیمی و دین خدا روی بر می گردانند؟ کسانی که خرد نداشته و عاقل نیست و در جهالت و سفاهت زندگی می کنند. یعنی در عصر جاهلیت پیش از اسلام زندگی می کند.

وی با اشاره به جایگاه شخصیتی توهین کنندگان افزود: این افراد، تروریست و کودک کش بوده که در مقابل مظلوم کشی در غزه، لبنان، سوریه، یمن و عراق جز کمک به تروریست ها هیچ اقدامی نکردند و فرانسه حامی ظالمان بود و در واقع این تروریست ها هنوز در دوران جاهلیت به سر می برند. در دوران جاهلیت اگر مردم فرزندان خود را زنده به گور می کردند، در طول سالها اتفاق می افتاد اما امروز فرانسه با حمایت از تروریست ها و فروختن سلاح به عوامل تروریستی خود، هر بار با بمباران های موشکی خود تعداد زیادی کودک بی گناه را زنده به گور می کنید و قطعا آنها به مراتب جاهل تر از جاهلان پیش از اسلام هستید.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: این افراد در جاهلیت پیش از اسلام زندگی می کنند ولو عنوان تمدن، دموکراسی و پیشرفت را یدک بکشند و این یک اصل و حقیقت است که راجع به ماهیت امثال فرانسه و انگلیس، ماهیت غرب مدعی تمدن و آمریکا از قرآن می آموزیم. چه در جهالت و بی خودی غرق شده و در ظلم و جنایت دستشان به خون مظلومان آلوده شده است‌.

 

  


آیت الله عابدینی اضافه کرد: ما نباید تعجب کنیم از این جنس موجودات و ظلم‌هایی که بر ملت ها روا می دارند چرا که در قرآن از این افراد خبر داده شده و قرآن کریم در این خصوص می فرماید؛ بدترین، خطرناکترین، خشن ترین دشمنان شما یهودی ها و مشرکانی هستند که هم پیاله یهودیان می باشند. فرانسویان، یا همان خود صهیونیست ها هستند که مستقیما فعالیت می کنند و یا مشرکینی هستند که هم پیمان و همکار صهیونیست ها به شمار می روند.

وی در ادامه با اشاره به علت دشمنی یهود و مشرکین هم پیمان یهود با مسلمانان تصریح کرد: دلیل این توهین ها، عصبانیت آنهاست چرا که می بینند خیل عظیم مسیحیان مومن، مسیحیانی که به انجیل تحریف نشده و مسیح اعتقاد دارند، بهترین دوستان مسلمانان خواهند شد و به مسلمانان خواهند گروید و آن عقیده ای که ما به امام زمان(عج) و اقتدای حضرت مسیح(ع) پشت سر امام زمان داریم به این معناست که همه پیروان مسیحیت به دنبال مسلمانان به حرکت در خواهند آمد و این آینده جهان و وعده قرآن است.

امام جمعه قزوین در ادامه عنوان کرد: حضرت مسیح به پیروان خود می فرماید ؛ من کتاب قبل از خود یعنی تورات را تصدیق می کنم و به آمدن پیغمبری که می آید و نام مبارک ایشان احمد(ص) بشارت می دهم. آینده جهان این است و حالا فرانسوی های صهیونیست و هم پیمان با آمریکا با صهیونیسم اهل نفاق و خونریزی هم پیمان شده و قطعا از قرآن و رسول اسلام عصبانی هستند. چرا که موجودیت آنها در خطر است و پیغمبر اسلام دل های اهل عالم را هر روز بیش از گذشته به خود جذب می کند و آینده جهان همان راهی است که رسول الله(ص) و اهل بیت(ع) ترسیم کرده اند و منشور زندگی در آینده جهان، قرآن کریم است.

 


آیت الله عابدینی در ادامه اظهار کرد: عصبانیت خود را به صورت اهانت اظهار کردند و این بغض و کینه است که از قلب هایشان بیرون زده و آنچه در دلهایشان پنهان نگه داشته اند بیش از اینهاست. قرآن می فرماید در مقابل این عصبانیت آرام نگیرید و به آنها بگویید از عصبانیت بمیرید و خداوند نیز از مومنین حمایت می کند.

وی با اشاره به مقاله توهین آمیز در سال ۵۶ در خصوص امام خمینی(ره) در یکی از نشریات بیان کرد: این توهین در آن سال ها به همت انقلابیون تبدیل به یک قیام شد و قیام سال ۴۲ که کمی خاموش شده بود با این مقاله زنده شد و امام در ذهن مردم بیشتر شناخته شد و محبوبیت امام صدچندان شد و یک جامعه ایران بلکه همه محبان امام در هر جای دنیا به پا خاستن و آن توهین و تحریف تبدیل به فرصت شد که محصول آن انقلاب اسلامی شد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اظهار کرد: امروز هم بعد از انقلاب اسلامی در مقاومت اسلامی در حال حرکت هستیم و این حرکت نابخردانه فرانسوی ها یک موج جدید از انسجام و همبستگی بین ملل مسلمان و همچنین بین مسلمانان و پیروان ادیان آسمانی ایجاد کرده و این جز زیان و ضرر برای حیله گران چیزی نخواهد داشت.

وی در پایان گفت: امیدواریم نفوذ اسلام را بر دل های اهل عالم هرروز بیشتر ببینیم و پرچمداری امام مسلمین و رهبر فرزانه انقلاب برای مستضعفان و دلسوزی جهانی، ما را به آن نتیجه ای که خداوند وعده داده نزدیک تر کند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group