رهبر انقلاب رأس ساعت ۷ صبح با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) آراء خود را به صندوق انداختند؛ روز انتخابات روز ملت ایران و تعیین سرنوشت است هرچه زودتر این وظیفه را انجام دهید

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در دیدار مدیرکل و معاونین سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گفت: جلب اعتماد مردم مهمترین مؤلفه در عرصه خیری است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیرکل و معاونین سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین اظهار کرد: در مسیر خیری جلب اعتماد مردم مهمترین مؤلفه محسوب می‌شود و اعتمادسازی می‌باید دغدغه اصلی در این عرصه باشد.

 

وی تصریح کرد: برای اعتمادسازی لازم است خیران به صورت عملی ببینند که مسئولان و متولیان امر به امر خیری اعتقاد راسخ دارند و خودشان نیز در این عرصه پای کار هستند و در امر خیر علاوه بر کار سازمانی مشارکت شخصی نیز دارند.

 

 

امام جمعه قزوین با بیان اینکه روحانیون می‌توانند پل ارتباطی مدرسه با جامعه باشند، خاطرنشان کرد: برای اینکه روحانیون، ائمه جمعه و جماعت بتوانند پل ارتباطی مدارس با جامعه شوند، لازم است ارتباط تنگاتنگی بین آنها ایجاد شود تا روحانیون مشکلات و کمک‌های لازم در این عرصه را به مردم منتقل کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: از نظر معنوی و ایمانی در مساجد باید آموزش جدی گرفته شود و در مدارس نیز اهمیت مساجد بیش از پیش تبیین شود تا شاهد حضور بیشتر جوانان در مساجد باشیم و اگر این امر محقق شود عرصه خیری نیز تقویت خواهد شد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group