رهبر معظم انقلاب: مجاهدت‌های پرستاران در روزهای کرونا آنها را در چشم مردم عزیزتر از همیشه کرد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

تلاش کنیم جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با عظمت دیده شود/ از ظرفیت نمازهای جمعه و جماعت استفاده حداکثری کنیم

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: تلاش کنیم جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با عظمت دیده شود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین شهسواری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان استان قزوین که به مناسبت چهلمین سالگرد تأسیس این نهاد برگزار شد، اظهار کرد: حجت الاسلام والمسلمین قابل خدمات بسیار ارزنده‌ای در دوران مسئولیت خود داشتند و همواره با نشاط جوانانه برنامه‌ها را پیش می‌بردند و برای ایشان آرزوی طول عمر با عزت می‌کنیم.

 

وی با تأکید بر اینکه همه تلاش کنیم تا جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با عظمت دیده شود و برنامه‌ها با قدرت پیش برود، تصریح کرد: با عظمت دیده شدن ایام‌الله سفارش خدای متعال است و کمک کنیم تا ایام‌الله‌های سال به بهترین شکل در جامعه نشان داده شود.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: لازم است پس از اجرای هر برنامه‌ای کم و کیف آن با جدیت مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد تا نقاط قوت و ضعف آن مشخص شود و بتوانیم نقاط قوت را تقویت کرده و نقاط ضعف را برطرف کنیم.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تعامل با سایر استانها را برای انتقال تجربیات ضروری دانست و بیان کرد: تلاش کنیم با تعامل دو سویه با سایر استانها، تجربیات و طرح‌های موفق را به کشور منتقل کرده و از طرح‌ها و ایده‌های موفقِ استانهای دیگر استفاده کنیم تا شاهد موفقیت بیشتر در این عرصه باشیم.

 

وی ادامه داد: علاوه بر برنامه‌های بزرگی چون عاشورا، 22 بهمن، روز قدس، عید قربان، عید غدیر، سرمایه‌هایی مانند نمازهای جماعت و جمعه داریم که به صورت مداوم در حال برگزاری است و می‌توانیم بیش از پیش برای پشتوانه‌سازی راه پیمایی‌ها از آن استفاده کنیم و به این برنامه‌ها شکوه و عظمت بیشتری بدهیم.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group