رهبر معظم انقلاب: مجاهدت‌های پرستاران در روزهای کرونا آنها را در چشم مردم عزیزتر از همیشه کرد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی


آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار آقای محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، با تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: همواره شما را در تلاش برای خدمت به مردم می‌بینیم و ان‌شاءالله هر روز شاهد موفقیت های بیشتر شما در عرصه خدمت‌رسانی باشیم.

وی در ادامه بیان کرد: متأسفانه آن طور که باید نسبت به حفظ زمین‌ها و اراضی قانون‌مند و حکیمانه برخورد نمی‌شود و در استان قزوین اتفاقات بدی در بحث تعدی به اراضی صورت گرفته است. چنین اقداماتی، هم کشور را از نظر فرهنگی و انسانی با مشکل مواجه می‌کند و هم جفا در حق مردم است.

آیت‌الله عابدینی خاطرنشان کرد: بسیاری از کشاورزان برای ایجاد یک سرپناه کوچک در باغ و مزارع خود منع قانونی دارند اما کنار همان زمین‌های کشاورزی، ساختمان‌های چند طبقه با رابطه احداث می‌شود و این تعارض‌ها مردم را آزار می‌دهد.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: خدای متعال فرموده اگر بخواهیم جامعه‌ای را به نابودی بکشانیم، رفاه‌طلبان زیاده خواه را بر آن جامعه مسلط می کنیم و سپس چنین جامعه ای را زیرو رو می کنیم و به نابودی می کشانیم.

 آقای محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز در این دیدار بیان کرد: خیلی مقید هستیم که از دست اندازی ها جلوگیری شود و اصالت، هویت و ضرورت توسعه شهرها را مورد توجه قرار دهیم و از تصمیماتی که موجب خوشحالی ذی نفوذان شود، اجتناب می کنیم.

وی افزود: باید مراقب باشیم که خدمت گزار هستیم و این مسئولیت ها که در آن قرار داریم امانتی در دست ماست و وظیفه داریم صداقت و امانت را رعایت کنیم و کاری که می کنیم از جنس خدمت و رفاه مردم باشد تا بتوانیم زندگی مطلوب شهری و روستایی را برای مردم فراهم کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group