رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مسئولان قضایی تأکید کردند: مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

منتخبان ملت باید شنوای مطالبات و مشکلات مردم باشند / اگر نماینده ای به وظیفه نمایندگی خود عمل کند بی شک حمایت مردم را خواهد داشت

 


آیت الله عابدینی در دیدار خانم محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان مجلس یک رسالت مجلسی دارند و یک رسالت منطقه ای، گفت: وکلا و منتخبان ملت باید شنوای مطالبات و مشکلات مردم باشند و خود را در کنار آنها بدانند.

وی افزود: اعتماد و توکل به خداوند باید سرفصل تمام کارها باشد، وکلای مردم باید در تصمیم گیری های خود دقت کنند تا به غیر خدا تکیه نکنند، چرا که طبق آیه صریح قرآن تکیه بر ظالمان به مانند تکیه بر آتش است.

امام جمعه قزوین با انتقاد از اینکه برخی مردم را سکوی پرتاب خود می دانند و بعد از گرفتن مسند مردم را فراموش می کنند، تصریح کرد: بی شک عاقبت چنین افرادی ننگ و تباهی است، اگر نماینده ای به وظیفه نمایندگی خود به صورت دقیق عمل کند بی شک حمایت مردم را خواهد داشت. بنده نیز وظیفه برادری و ایمانی خود می دانم که از نماینده فعال و خادم حمایت کنم و در این مسیر کوتاهی نخواهم کرد.

 

 

خانم فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز نیز در سخنانی تاکید کرد: مجلس یازدهم برای پیگیری حل مشکلات معیشتی و اقتصادی بسیج شده است تا باری از دغدغه های مردم کم کند.

وی افزود: تمام همت خود را به کار خواهم گرفت تا از نفوذ شبکه رانت و فساد در مجلس جلوگیری کنم و در این مسیر مطالبه گر هستیم.

نماینده مردم قزوین عنوان کرد: راه اندازی پروژه چشمه نور یک ظرفیت بسیار بالا برای استان و کشور است که قزوین را به یک استان دانش بنیان تبدیل می کند لذا برای ادامه این پروژه نیازمند حمایت جدی مسئولان استان و کشور هستیم.
 
وی با اشاره به حضور خود در کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در انتخابات این کمیسیون، اعضای انتخاب شده برای هیئت رئیسه اکثرا جوان و گام دومی هستند که بستر را برای اتفاقات مهم آماده می کند.

محمدبیگی یادآور شد: تشکیل کمیسیون ویژه جمعیت و خانواده را به صورت جدی دنبال می کنیم و در صورت امضای دو سوم نمایندگان می توان شاهد شکل گیری این کمیسیون باشیم. بی شک در صورت موافقت نمایندگان می توان شاهد سیاست گذاری های مناسب در حوزه جمعیت و خانواده باشیم.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group