رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مسئولان قضایی تأکید کردند: مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در دیدار رئیس جدید کلانتری بازار گفت: ان‌شاءالله انگیزه‌های جوانمردانه، ایمانی و تعهدات شغلی شما کارکنان عزیز نیروی انتظامی سرمایه‌ای باشد تا مردم را در احقاق حقشان یاری کنید.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار سرهنگ طاهرنیا رئیس جدید کلانتری بازار اظهار کرد: کار در نیروی انتظامی جزو کارهای حساس است و اگر مأموریت‌ها در این حوزه به درستی و برای رضای خدا انجام شود، حق زنده می‌شود اما اگر کوتاهی شود باطل جای حق را می‌گیرد. 

 

وی با تأکید بر اینکه باید تلاش کنیم تا از حق دفاع کنیم، تصریح کرد: برخی زمانی که حق و باطل به میان می‌آید هر چه که منافعشان را تأمین کند حق می‌دانند در حالی که آنچه خدای متعال فرموده حق است و باید از آن پیروی کنیم.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: منافع حقیقی انسان همان پیروی حقی است که خداوند فرموده، در غیر این صورت انسان شرافت و ایمانش لگدمال شده و از میان می‌رود.

 

امام جمعه قزوین بیان کرد: اگر در حوزه رسالت و وظیفه‌ای که بر عهده داریم کوتاهی کنیم، ایمان و جوانمردیمان به نابودی کشیده می‌شود و لازم است دائماً یکدگیر را به حق سفارش کنیم.

 

وی عنوان کرد: ان‌شاءالله انگیزه‌های جوانمردانه، ایمانی و تعهدات شغلی شما کارکنان عزیز نیروی انتظامی سرمایه‌ای باشد تا مردم را در احقاق حقشان یاری کنید.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group