رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مسئولان قضایی تأکید کردند: مبارزه با فساد بدون ملاحظه و تعدی و فقط بر مدار حق، عدل و قانون

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: حوزه علمیه و آموزش و پرورش آنقدر به یکدیگر متصل هستند که نباید جزیره ای عمل کنند، چراکه نیروی حوزه‌ها در فضای آموزش و پرورش تعلیم می‌بینند و سپس وارد حوزه‌های علمیه می‌شوند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جلسه شورای همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش استان قزوین که در شبستان امیرالمؤمنین(ع) مسجدالنبی(ص) برگزار شد، اظهار کرد: غذای فکری برای دانش آموزان یکی از موضوعات مهم در فضای آموزشی است که می‌باید تلاش کنیم تا بهترین محتوای آموزشی را در مدارس ارائه کنیم.

 

امام جمعه قزوین تصریح کرد: حوزه علمیه و آموزش و پرورش آنقدر به یکدیگر متصل هستند که نباید جزیره ای عمل کنند، چراکه نیروی حوزه‌ها در فضای آموزش و پرورش تعلیم می‌بینند و سپس وارد حوزه‌های علمیه می‌شوند و به همین دلیل لازم است این همکاری‌ها با جدیت دنبال شود.

 

رئیس عالی شورای حوزه علمیه استان قزوین عنوان کرد: وقتی تامین نیروی ما از آموزش و پرورش است و هم ناب‌ترین مخاطبان ما در این نهاد نهفته است باید از این فرصت بهترین استفاده را ببریم.

 

آیت الله عابدینی بیان کرد: باید توجه داشت وقتی که روی مخاطب آموزش پرورشی اثر می‌گذاریم او نیز بر هزاران مخاطب دیگر اثرگذار خواهد بود.

 

وی ادامه داد: آموزش و پرورش جمهوری اسلامی موافقت اصولی خود را از قرآن اخذ می‌کند؛ لذا زیرساخت ارزشی نظام به معلمان و آموزش و آموزش و پرورش بازمی‌گردد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین ابراز کرد: وقتی یک فرد سردار سلیمانی شد یا اینکه فردی اختلاسگر شد نیز باید ریشه آن را در معلم و مدرسه جستجو کرد.

 

رئیس عالی شورای حوزه علمیه استان قزوین اذعان کرد: حضور روحانیون در مدارس هم باید حقیقی باشد و هم اثرگذاری واقعی داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group