رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای جلسه درس خارج فقه مطرح کردند؛ تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

آقای محمد برادران برنده سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های ویژه بصری جشنواره فیلم فجر، با آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار کرد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار آقای محمد برادران و تیم جلوه های ویژه فیلم خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا که در جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بهترین جلوه‌های ویژه بصری شد، اظهار کرد: خدای متعال فرموده اگر تقوای الهی پیشه کنید و برای اعتلای دین تلاش و کوشش کنید، راه‌ها را برای شما باز می‌کنیم.

 

وی تصریح کرد: بزرگان دین هر زمان در عرصه‌های مختلف زندگی با مشکلی مواجه می‌شدند، به خدا پناه می‌بردند و همین امر سبب می‌شد تا کارهایشان پیش رفته و مشکلاتشان برطرف شود و اگر شما نیز همین روند را ادامه دهید و برای اعتلای دین بکوشید، راه‌های هزار ساله را یک شبه طی خواهید کرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تأکید کرد: هر چه هماهنگی خود را با دستورات دینی و الهی بیشتر کنید، یقیناً صاحب ارزشمندترین سرمایه شده‌اید و هیچ سرمایه‌ای برای شما، بالاتر از این نخواهد بود.

 

 

آقای محمد برادران نیز در ابتدای این دیدار گزارشی از فعالیت‌های تیم جلوه‌های ویژه بصری فیلم خروج ارائه کرد.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group